News

Jak skutecznie ukryć urządzenie szpiegowskie?

Wiele osób lubi mieć pod pełną kontrolą zarówno swoje sprawy prywatne, jak i te zawodowe. Z tego też powodu, coraz częściej korzystamy ze sprzętu detektywistycznego, który wcześniej był jedynie kojarzony z osobami z tej właśnie branży. Często zadawanym pytaniem jest to, jak skutecznie ukryć urządzenie szpiegowskie? Już spieszymy z odpowiedzią!

 

Kiedy szpiegowanie jest legalne?

Zanim zaczniemy jednak zastanawiać się nad tym, jak ukryć takie urządzenia, przyjrzyjmy się dokładniej temu, na ile praktyka ta, jest w ogóle legalna? Najczęściej do śledzenia innych wykorzystuje się ukryte kamery lub różnego rodzaju podsłuchy. Tutaj od razu warto zaznaczyć, że taki sprzęt, można kupić np. w sklepach detektywistycznych, bez jakichkolwiek, dodatkowych zezwoleń.

A co z legalnością takich urządzeń, czy korzystając z nich nie będziemy łamać prawa? Oczywiście są różne sytuacje, jednak kiedy użyjemy sprzętu szpiegowskiego do zwiększenia swojego poczucia bezpieczeństwa, a nagranie takie nie zostanie wykorzystane do rozpowszechniania treści, to czyn taki nie stanowi czynu zabronionego. W pełni reguluje to Kodeks karny. Jednak jeśli, zebrane w ten sposób materiały, zostały utrwalone bez zgody osób, na nich się znajdujących, wtedy może to stanowić naruszenie prywatności. „Kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem” może podlegać karze więzienia do lat dwóch.

To samo również dotyczy treści, które zostały upublicznione bez zgody drugiej ze stron. W związku z tym, jeśli liczy się dla nas wyłącznie bezpieczeństwo naszych najbliższych, lub też mienie naszej firmy, a mamy podejrzenia, że dzieje się coś niedobrego, możemy skorzystać, z odpowiednio dobranego sprzętu detektywistycznego.

Urządzenia szpiegowskie ukryte w różnych przedmiotach

Wśród prywatnych użytkowników, coraz większą popularność, zyskują urządzenia szpiegowskie, ukryte w przedmiotach codziennego użytku. Ponieważ tylko doskonały kamuflaż, nie wzbudzi jakichkolwiek podejrzeń osób trzecich. Dzięki zaawansowanej technologii, miniaturyzacji i pomysłowości producentów tego rodzaju sprzętu, można korzystać naprawdę z bogatej oferty urządzeń szpiegowskich, ukrytych w najróżniejszych przedmiotach.

Bezpieczeństwo nas samych i naszych najbliższych jest sprawą priorytetową, z tego też względu, warto skorzystać z dostępnych na rynku produktów, takich jak m.in. dyktafony ukryte, kamery szpiegowskie, czy lokalizatory GPS. Jeśli interesują nas dyktafony, to dostępne są takie, ukryte np. w długopisach, pamięci USB, odtwarzaczach MP3, zegarkach, wisiorkach, czy też w listwach zasilających. Co w przypadku minikamer? Tutaj wybór jest tak samo szeroki, do użytku domowego idealnie sprawdzą się te ukryte w zegarach, budzikach, czy nawet w pilocie do telewizora. Natomiast w pracy, możemy skorzystać z kamer, które zamaskowane są w pendrivie, zasilaczu sieciowym USB, stacji dokującej, czy też w myszy komputerowej. Równie pomysłowo ukryte mogą być lokalizatory GPS, dzięki którym, szybko i bez problemu będziemy mogli śledzić zarówno osoby jak i przedmioty. Tutaj wymienić należy chociażby te ukryte w zegarkach na rękę, w brelokach, czy też takie, które można zamontować w aucie.

A może indywidualnie opracowany kamuflaż?

A co jeśli dostępne produkty nie spełniają naszych oczekiwań i wolelibyśmy coś wymyślonego specjalnie dla nas? Tutaj, jeden z największych i najdłużej działających, na polskim rynku sklepów detektywistycznych AlfaTronik, ma specjalną ofertę AlfaLAB: https://www.alfatronik.com.pl/montaz-i-kamuflaz-urzadzen-szpiegowskich-c-152.html. Specjaliści z tego laboratorium technicznego, realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia montażu i kamuflażu, różnego rodzaju urządzeń szpiegowskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, z obszaru działań operacyjnych, doradzają swoim klientom najlepsze rozwiązania, które zagwarantują sukces.

Jeśli, wśród dostępnych na rynku, urządzeń detektywistycznych, nic nie spełnia naszych oczekiwań, koniecznie skorzystajmy, z tej właśnie oferty. W tym celu należy skontaktować się z pracownikiem AlfaLAB, który w ciągu 5 dni przedstawi termin i cenę realizacji zamówienia. W laboratorium AlfaTronik wykonuje się m.in. montaże GPS’ów (w samochodzie lub innych przedmiotach), a także kamuflaże podsłuchów i minikamer w każdym wybranym przez nas przedmiocie. Również specjaliści z laboratorium AlfaLAB, otwarci są na nietypowe zlecenia, co jest szczególnie pomocne w pracy detektywów, służb specjalnych, czy też klientów o szczególnych wymaganiach.

Jeśli chcemy szybko i dyskretnie zdobyć niezbędne informacje, to skorzystajmy z rozwiązań, które proponują specjaliści z AlfaLAB. Dzięki nim, skutecznie ukryjemy urządzenia szpiegowskie, które za sprawą idealnego kamuflażu, nie będą wzbudzać najmniejszych nawet podejrzeń osób postronnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *