News Serwis

Jak długo będą dostępne usługi wymiany szybki w telefonach komórkowych?

Uszkadzając mechanicznie wyświetlacz w smartfonie od razu pojawia się pytanie, jak szybko i za ile można naprawić takie uszkodzenie? Wszystko zależy od tego, o jakim uszkodzeniu mechanicznym mówimy. Wielu klientów oczekuje jednak, że usługa będzie stosunkowo tania i dostępna. Naprawy telefonów poprzez niektóre usługi mogą nie trwać wiecznie, czy zalicza się do nich usługa wymiany szybki w telefonach komórkowych?

Wszystko na to wskazuje, że tak. Patrząc na telefony iPhone widzimy, że wymiana szybki jest cały czas możliwa i będzie do momentu, kiedy producenci nie zrewolucjonizują przyszłości wyświetlaczy pozbywając się jednocześnie samego digitizera. Takie czasy mogą nastąpić, ponieważ niektórzy producenci mają już pewne prototypy urządzeń z wysuwanymi bardzo giętkimi wyświetlaczami bez szkła (digitizera). Oczywiście tego typu sytuacja to być może bardzo daleka przyszłość. Warto jednak zauważyć, że producenci liczą się również z rynkiem „budżetowym” – gdzie wyświetlacze mogą pozostać cały czas takie same wraz ze szkłem.

Istnieje również wątek samych producentów. Ich działanie często utrudnia wykonywanie różnych usług. Przykładem są między innymi telefony iPhone, gdzie po samodzielnej wymianie wyświetlacza np. nie działa funkcja TrueTone. Producenci wiedzą, że klienci chętnie korzystają z usług napraw pogwarancyjnych serwisów. Wymiana szybki Warszawa to jedno z częstszych działań, jakie wykonują różne punkty napraw. Nic nie wskazuje na to, aby taka forma usług szybko się skończyła. Oczywiście, jeśli technologie pójdą do przodu to możemy się spodziewać sporych zmian w tym zakresie, ale na razie klienci oraz serwisy telefonów komórkowych mogą spać spokojnie. Usługa wymiany szybki w telefonach nie zniknie na dniach, a może nawet i na przestrzeni lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *