News

iPhone 8 Plus rozsadzony przez baterię

Firma Apple otrzymuje kolejne zgłoszenia dotyczące nowo wprowadzonych na rynek smartfonów iPhone 8 Plus. Problem dotyczy baterii, a właściwie tego, że podczas ładowania puchnie ona wewnątrz telefonu.

 
12 września w Cuppertino zaprezentowano trzy nowe modele iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X. O iPhone 8 i iPhone X pisałem na łamach Technologiczna.pl. Dziwne nie jest, że nowe modele są na celowniku opiniotwórców i recenzentów oraz srogo oceniane przez użytkowników. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem po małych wpadkach pojawiła się kolejna o nieco większym wymiarze. Jak donosi znany portal ,,Mirror” problem dotyczy iPhone 8 Plus, w którym podczas ładowania oryginalną ładowarką dochodzi do puchnięcia akumulatora w efekcie przegrzania, a to spowodowało rozsadzenie telefonu. W mediach społecznościowych publikowane są zdjęcia felernego problemu, na niektórych z nich ekran wręcz odrywa się od reszty korpusu.
 

wykop.pl

 
Uważam, że producent Apple powinien rozwiązać problem, a użytkownikom zaoferować nowe telefony wolne od wad, w końcu to dość drogie urządzenia, które nawet nie mają miesiąca. Czekamy jednak, jakie kroki podejmie Apple w tej sytuacji.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *