News

Ile powinna trwać naprawa iPhone’a?

Czas napraw urządzeń w dużej mierze uzależniony jest od samego produktu. W przypadku iPhone’ów niektórzy internauci często tworzyli turtoriale pokazujące, że wymiana wyświetlacza może być nie tylko krótka, ale i prosta. Nie powinniśmy jednak patrzeć na czas. Liczy się spokój i precyzja.

Przede wszystkim mówiąc o czasie naprawy pamiętajmy, że wszystko zależy od tego co dokładnie chcemy naprawić. W telefonach iPhone najczęściej wymienianym elementem jest oczywiście wyświetlacz. Coraz częściej są to również pokrywy baterii oraz ramki. Wymiana wyświetlacza w telefonie iPhone 13 nie powinna być trudna, nie powinna również zająć dużo czas. Dla doświadczonego technika taka naprawa może zakończyć się w okolicy do 30 minut. Ważne, aby zdać sobie sprawę, że oryginalne części dostępne w serwisie producenta są już modułowo przygotowane do naprawy / wymiany.

 

Przed naprawą telefonu warto zadać sobie pytanie kto dokładnie będzie zajmował się naprawą? Jeśli klient indywidualny to czas naprawy będzie dłuższy niż 30 minut. Powodem może być nie tylko brak wiedzy, chodzi również o brak umiejętności. Jeśli oddamy urządzenie do serwisu producenta sama naprawa również nie jest długa. Technikom zajmie to około 20-30 minut. Reszta to czas testów i obsługi związanej z odsyłką. Udając się do serwisów pogwarancyjnych czas obsługi będzie podobny jak w serwisie producenta. Naprawa Apple Wrocław wyróżnia się jednak licznymi możliwościami, których nie ma w serwisie producenta. Mowa o wymianie szybki, która nie musi trwać dłużej niż 30 minut. Wszystko zależy od liczby telefonów do naprawy oraz ilości techników w prywatnych firmach serwisowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *