News

Ile może kosztować wymiana szybki w telefonie iPhone 14?

Wymiana szybki to najbardziej popularna usługa wśród napraw telefonów/tabletów. Jej zaletą jest nie tylko cena, ale również zachowanie oryginalnego wyświetlacza. Koszt wymiany szybki bardzo często są atrakcyjne również dla najnowszych smartfonów. Do takich zalicza się iPhone 14, w którym wymiana wyświetlacza w serwisie producenta będzie naprawdę drogim działaniem (w szczególności przy uszkodzeniu ramki). 

Kilka dni po premierze najnowszych iPhone’ów media zawrzały informacjami o kosztach odpłatnych napraw. Firma Apple dość szybko opublikowała informacje, które wstrząsnęły różnymi klientami. Na całe szczęście wśród serwisów producenta są także punkty pogwarancyjne, które świadczą zupełnie inne usługi. Naprawy takich urządzeń stają się mega popularne. I tutaj wielu klientów zadaje sobie podstawowe pytanie ile będzie kosztować wymiana szybki iPhone? Przy zbyt dużych kosztach naprawy na pewno będzie oferować około 300 – 400 zł różnicy od oryginalnego wyświetlacza. Musimy jednak zwrócić uwagę, że takie naprawy nie są popierane przez Apple, co często odstrasza klientów zachęcając ich do skorzystania z usług pogwarancyjnych punktów naprawy.

Wymiana szybki w iPhone 6 / fot.NaprawTelefon.pl

Wymiana szybki iPhone cena to usługa, która jeszcze nie jest dostępna na rynku. Jest to oczywiście kwestia czasu, ponieważ oficjalna sprzedaż smartfonów iPhone jest już dostępna. Każdy profesjonalny serwis telefonów iPhone na pewno zaoferuje tego typu usługę swoim klientom. Dokonają tego po samodzielnych testach i możliwościach wymiany takiej szybki. Musimy pamiętać, że mimo sporego podobieństwa w telefonach iPhone niektóre usługi mogą się od siebie różnic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *