IFA IFA 2017 News Telefony

IFA 2017: Smartfon TP-Link Neffos N1 – zaprezentowany na targach w Berlinie

Coroczne Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej IFA w Berlinie to idealne miejsce dla producentów sprzętu elektronicznego do zaprezentowania premierowych produktów. W ubiegłym roku TP-Link pokazał pozytywnie przyjętą na rynku serię smartfonów Neffos X1. W tym roku firma zaskoczy nas modelem Neffos N1, który jest pierwszym smartfonem marki wyposażonym w podwójny tylny aparat.

 
Neffos to marka dostarczająca wysokiej jakości urządzenia mobilne, stworzona przez firmę TP-Link, która od lat zajmuje pozycję lidera wśród dostawców produktów sieciowych. Proces projektowania i produkowania sygnowanych logo Neffos smartfonów opiera się na 20 letnim doświadczeniu TP-Link w dostarczaniu klientom sprzętu wyróżniającego się wzornictwem, jakością i wydajnością. Dzięki tak silnemu wsparciu, a także zaangażowaniu w rozwój produktów i relacji z klientami, smartfony Neffos są solidne i nowoczesne, a jednocześnie przystępnie wycenione. Pokazywany premierowo Neffos N1, bazuje na budowanym przez ostatnie dwie dekady doświadczeniu TP-Link, które przekłada się na stały rozwój produktów nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i wyglądu. W efekcie otrzymujemy urządzenia prezentujące najnowsze technologie, innowacyjne wzornictwo, a jednocześnie są proste w użytkowaniu.

Neffos N1 / fot.prasowe

Podążając tak wytyczoną ścieżką, którą zapoczątkowała seria X1, nowy 5,5 calowy smartfon Neffos N1 został jeszcze bardziej wysmuklony i jego grubość nie przekracza 7,5mm. Największą zmianą, wśród modeli marki, jest wprowadzenie podwójnego tylnego aparatu. Takie rozwiązanie pozwoli nam wykonywać zdjęcia i filmy w jeszcze lepszej jakości. Z kolei przedni aparat umożliwia wykonanie szczegółowych i ostrych selfie w każdych warunkach oświetleniowych. Pod ekranem FHD umieszczone zostały 3 dotykowe przyciski, a z tyłu obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych. Sercem nowego smartfonu jest szybki i wydajny procesor, który wspierany jest 4GB pamięci RAM. Takie połączenie oznacza bezproblemowe działanie aplikacji i sprawne funkcjonowanie systemu. Na multimedia i dane przeznaczone zostało 64GB pamięci wewnętrznej. Neffos N1 został wyposażony w mocną baterię, którą naładujemy wykorzystując złącze USB typu C.

Neffos X1 Lite / fot.prasowe

Na tegorocznej edycji targów będzie również można zobaczyć smartfon Neffos X1 Lite, który zadebiutował na pólkach sklepowych w Polsce w sierpniu br. To zgrabny i elegancki 5 calowy model, który jak cała seria X1 cechuje się dobrą jakością wykonania i praktycznymi technologiami w atrakcyjnej cenie. Nie zabrakło w nim rozwiązań znanych z droższych urządzeń jak np. zabezpieczenie czytnikiem linii papilarnych, ekran IPS czy aparat 13Mpx. Polska premiera TP-Link Neffos N1 planowana jest na pierwsze półrocze 2018 roku. TP-Link Neffos X1 Lite jest dostępny w polskich sklepach w cenie ok. 499 zł. Każdy smartfon Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *