Gry News

IEM 2017: Podsumowanie ćwierćfinałów w CS:GO

Rozgrywki w popularnego „kantera” podczas Intel Extreme Masters cały czas trwają i chociaż jesteśmy już blisko finałów, to każdy dzień przynosi nam sporo emocji i zaskoczeń. Już w niedzielę poznamy mistrza CS:GO.

 

Już dziś na głównej scenie w Katowicach zostały rozegrane dwa ćwierćfinały, w których zmierzyły się takie drużyny jak North vs Immortals oraz Astralis vs Natus Vincere. Pierwszy mecz duńskiego North z brazylijskim Immortals był bardzo emocjonujący, ponieważ rozgrywka zakończyła się dopiero po trzech mapach i finalnie cały mecz zakończył się dopiero po dogrywce. Ostatecznie, to Brazylijczycy wygrali 2-1, tym samym awansując do półfinału, gdzie już jutro o 12:35 zmierzą się z drużyną FaZe Clan.

fot.en.intelextrememasters.com

W drugim meczu, choć już nie tak emocjonującym Astralis dość gładko pokonało Natus Vincere, tym samym zapewniając sobie awans do półfinału, a już jutro o 16:45 Astralis zagrają z drużyną Heroic, która z kolei wyeliminowała w fazie grupowej naszą drużynę Virtus.Pro. Jutro kolejny dzień rozgrywek, w którym poznamy dwóch finalistów. Zmierzą się oni w niedzielę na głównej scenie w formacie BO5 (Best of Five – wygranie trzech map). W trakcie trwania turnieju, mieliśmy sporo zaskoczenia, więc w dniu jutrzejszym wszystko jest możliwe. Na tę chwilę trudno powiedzieć, kto wygra – pozostaje nam jedynie śledzić cały turniej do końca.

Źródło: Własne

Autor: Kuba Jędryka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *