Gadżety News

Idealne selfie z naszym pupilem? Tak to możliwe dzięki Pedigree SelfieSTIX

Firma Pedigree we współpracy z Colenso BBDO wymyśliły fenomenalny produkt, który właścicielom psów ułatwi zrobienie doskonałego selfie z udziałem ich ukochanych pupili.
 
DentaSTIX to specjalny smakołyk, którego zadaniem jest odświeżenie oddechu psa i nadanie mu czystego zestawu perłowych białych zębów. Takie szczere uśmiechy nie sposób nie uwiecznić na wspólnym zdjęciu. Problem przychodzi wówczas, gdy pupil nie chce spoglądać w obiektyw aparatu, ale spokojnie jest na to sposób. Pedigree SelfieSTIX to prosty klips, który umieszczamy na górnej krawędzi naszego smartfona, a na jego drugim końcu umieszczamy smakołyk DentaSTIX. Dzięki takiemu zabiegowi zyskamy idealne zdjęcie. Nie zapomnijcie jednak, że po zrobieniu zdjęcia należy nagrodzić Waszego pieska za piękną pozę.
 

 
Co ciekawe producent zapowiedział, że jest to funkcjonalny marketing i reklama firmy, a taki gadżet dodawany jest za darmo do każdego zakupionego DentaSTIX. Wkrótce gadżety mają trafić również do sprzedaży detalicznej na całym globie.
 
Źródło: youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *