News

Huawei Watch GT 3 Pro – majstersztyk na miarę swojej ceny?

Najnowsze dziecko od firmy Huawei, zegarek Watch GT 3 Pro aspiruje do miana wysokiej pozycji. Urządzenie, które zaprezentował chiński koncern wzbudza ciekawość. Specyfikacja to jednak nie wszystko, ale na pewno może przyciągnąć niejedno oko każdego fana smartwatchy. Wygląd urządzenia na zdjęciach prasowych wskazuję, że Huawei Watch GT 3 Pro będzie godnym rywalem wśród konkurencji. 

To, co premium zawsze wzbudza zainteresowanie i ciekawość. Nawet jeśli nie mamy środków, aby zakupić taki towar, często oglądamy towar na półkach sklepowych. Huawei Watch GT 3 Pro na pewno będzie intrygował. Dzięki swojemu designowi wiele osób zatrzyma się przed sklepowym standem, aby dotknąć urządzenia tak bardzo wzbudzającego zainteresowanie. Specyfikacja produktu nie w każdym przypadku idzie z wykonaniem. Umiejętność bycia najlepszym to stworzyć coś, co wyglądem przyciąga, a wnętrzem zainteresuje. I chociaż Huawei Watch GT 3 Pro oferuje wiele funkcji podobnych do konkurencji, to trzeba jednak przyznać, że takie urządzenie nie będzie również tanie.

Oglądając zegarek z kategorii premium nie sposób ominąć najważniejszą kwestię, czyli cenę. Flagowe produkty producentów elektroniki mobilnej zawsze są w cenie, która powinna być dopasowana do rynku, konkurencji oraz jakości. Huawei Watch GT 3 Pro cena to przyjemność ponad 2 tysiące, w zależności od wybranej wersji. Ten elegancki zegarek wyposażony w kompatybilność dwóch systemów (Android oraz iOS) może zaskoczyć, może zadziwić. Obsługa dwóch systemów nie jest rynkowym majstersztykiem, a jednak niektórym nie udało się osiągnąć takiej kompatybilności przy swoich urządzeniach (nawet w tańszych modelach). To smutne, kiedy chcemy zakupić sprzęt bez możliwości obsługi systemu naszego smartfona, gdzie większość producentów, którzy łatwo nie mają potrafią zapewnić takie wsparcie. Jak to możliwe?

Majstersztyk w historii Huawei

Modele Watch GT 3 Pro to zupełnie nowa era, którą producent otworzył kilka dni temu. Obecnie trudno w portfolio producenta szukać tak zaawansowanych produktów, które potrafią więcej niż poprzednicy. Widzimy poważny krok pokazujący zaawansowane technologie. To wszystko po raz kolejny zostało upakowane w bardzo pięknych tarczach, które finalnie będą nas kosztować nawet 2199 zł (Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Elite Tytanowy). Jest to oczywiście cena jednej z wersji. Pamiętajmy, że ceny zależne będą nie tylko od koloru, ale również wielkości zegarka.

Pamiętajmy, że oprócz wodoodpornego urządzenia, pracującego pod kontrolą 2 najpopularniejszych systemów operacyjnych (Android lub iOS) zegarek jest czymś więcej. Dla niektórych to gadżet, a dla jeszcze innych zwykły dodatek do biżuterii lub ubioru. Tak szybko rozwijającego się trendy nikt z nas nie będzie w stanie zrozumieć. Przyglądając się specyfikacji możemy powiedzieć, że Huawei zaskoczył samego siebie, bo urządzenia są naprawdę ciekawe i to niekoniecznie za najwyższe sumy. Wersja sport z 46 mm kopertą dostępna będzie dostępna w Polsce za około 1700 zł. Dla niektórych to duże pieniądze, a są ludzie, dla których dzień bez smart zegarka to dzień stracony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *