News Telefony

Huawei NOVA idealny smartfon dla kobiet

Rynek smartfonów z dnia na dzień zaskakuje nie tylko klientów, ale też wszystkich fanów elektroniki użytkowej. Firma Huawei postanowiła wyjść o krok dalej i zaskoczyć płeć piękną przygotowując na targi IFA 2016 specjalną niespodziankę w postaci smartfona dla kobiet. Czym może nas zaskoczyć smartfon Huawei NOVA?

 

Nie tak dawno na łamach technologicznej pisaliśmy o nowym flagowcu od Sony, który zostanie zaprezentowany na targach w Berlinie, a już dziś poznaliśmy szczegóły kolejnego tajemniczego urządzenia innego producenta. Chiński koncern Huwei podczas berlińskich targów IFA zamierza pokazać światu swój najnowszy produkt. Telefon Huawei NOVA został zaprojektowany z myślą o kobietach. Trzeba przyznać, że taki ukłon w stronę płci pięknej to rzadkość na rynku, bo nie wielu producentów podejmuje takie wyzwanie.

Huawei NOVA
Huawei NOVA

Niestety nie wiemy za dużo o modelu NOVA, ale wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już 2-7 września podczas targów IFA w Berlinie gdzie poznamy dokładne szczegóły dotyczące specyfikacji urządzenia. Na chwilę obecną jedyne co przedostało się do sieci to zdjęcie wskazujące, że smartfon wyposażony jest w metalową obudowę o łagodnych liniach wraz z metalicznymi przyciskami.

Źródło: Androidpure.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *