News Telefony

HTC rozdaje etui Ice View w prezencie. Zobacz co musisz zrobić aby je otrzymać

Producenci elektroniki w dalszym ciągu szukają pomysłu na sukces. Jednym z nich jest nowy zachęcacz w postaci darmowych giftów. Firma HTC przygotowała Ice View zupełnie za darmo, a wystarczy tylko rejestracja telefonu.

W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest rejestrowanie mobilnych urządzeń przez stronę producenta zaraz po zakupie. Wielu producentów zdaje sobie sprawę, że jest to nie tylko reklama dla produktu, ale i również rodzaj nagrody dla klienta oferując coś więcej w zamian za trwanie przy flagowych produktach danego producenta. Firma HTC obserwując poczynania swoich konkurentów również postanowiła wynagrodzić zaufanie swoich klientów dodając nowy pokrowiec Ice View dla flagowców HTC 10. Ten unikatowy pokrowiec możemy już dziś otrzymać całkowicie za darmo. Jedyne co musimy zrobić to dokonać rejestracji na specjalnie przygotowanej do tego stronie producenta. Sam proces rejestracji jest niezwykle prosty i zajmie nam minute czasu.

fot.htcpolska.pl
fot.htcpolska.pl

Jeśli nie posiadacie pudełka wystarczy, że włączycie swój telefon i wpiszecie na klawiaturze numerycznej *#06# – w ten sposób otrzymamy nasz numer imei (ang. international mobile equipment identity). Cała promocja rozpoczęła się 16.04.2016 r i będzie trwać do 30.06.2016 roku. W tym czacie możemy zarejestrować nasze urządzenia zakupione w powyższym terminie. W akcji biorą udział wszystkie telefony zakupione w salonach operatorów sieci komórkowych oraz w sprzedaży detalicznej, czyli tzw. rynku open market.

Ice View – co to jest?

Wielu z Was szanowni klienci zapyta co to dokładnie jest? Ice View to specjalny rodzaj etiu dzięki, któremu możemy mieć dostęp do ekranu telefonu nawet, gdy jest zasłonięty. Tajwański producent podkreśla unikatowość owego akcesorium wskazując również jego funkcjonalność. Otrzymując ten pokrowiec za darmo dostajemy nowoczesną ochronę oraz nowoczesny sposób korzystania ze smartfona. Etui HTC Ice View jest przezroczyste, dzięki czemu umożliwia korzystanie z funkcji telefonu bez podnoszenia klapki. Nowy pokrowiec nie ogranicza klientów w żaden sposób podczas korzystania. Koszt pokrowca na wolnym rynku wynosi około 200 zł, a od HTC otrzymujemy go zupełnie za darmo.

Źródło: HTC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *