News Telefony

HMD Global nie spodziewało się takiego sukcesu Noki 6. Producent nie nadąża z produkcją

Ogromna sprzedaż w dzisiejszych czasach, to złote eldorado dla każdego przedsiębiorcy. Jednak duże zapotrzebowanie równa się wzmożona produkcja, która z czasem może nie nadążać za popytem. Właśnie z takim problemem musi się teraz zmierzyć firma HMD Global koordynująca smartfony i urządzenia mobilne marki Nokia.

 

Świetliste czasy Noki 3310 przeminęły z wiatrem, ale wszystko na to wskazuje, że nastała nowa era tego fińskiego przedsiębiorstwa. Premierowa Nokia 6 z Androidem dostępna jest na chwilę obecną wyłącznie w Chinach (sieć sklepów JD.com) i rozchodzi się, jak świeże bułeczki z piekarni. Popyt na tego smartfona jest tak duży, że sam producent przyznał, że nie nadąża z produkcją modelu Nokia 6. Zapotrzebowanie w samych Chinach jest ogromne, ponieważ dotychczas złożono ponad 1,4 mln rezerwacji na premierowego średniaka.

Producent, a dokładnie HMD Global zapewnia, że sytuacja w najbliższym czasie powinna się poprawić, ponieważ zwiększono produkcję pożądanego smartfona. Mam nadzieję, że fińskie przedsiębiorstwo pomyślało o przyszłości swoich produktów na całym świecie, gdzie symbol Nokia jest pewnego rodzaju klasyką, do której chce się powrócić. Czy tak będzie? Poczekamy na oficjalną sprzedaż produktów w Europie.

Źródło: Softpedia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *