News Telefony

Hit cenowy w Biedronce. Smartfon myPhone Hammer Axe M LTE w rewelacyjnej cenie

Smartfony wcale nie muszą być drogie, przykładem tego mogą być co rusz akcje promocyjne w sieci Biedronka, które potrafią zaskoczyć ceną. Sieć znowu pokazała swoją politykę cenową względem elektroniki, wystawiając okazje cenową na telefon myPhone Hammer Axe M LTE.

 
Oferta Bierdonki już nie raz zaskakiwała naszych czytelników swoimi świetnymi promocjami. Wszystko na to wskazuje, że mamy kolejny hit cenowy, gdzie tym razem bohaterem głównym jest telefon ze średniej półki myPhone Hammer Axe M LTE. Urządzenie jest o tyle ciekawe, że możemy je zaliczyć do kategorii tych ciekawszych, czyli rynkowych twardzieli z racji swojej konstrukcji i wykonania. Biedronka postanowiła wystawić urządzenie w cenie 699 zł, co jest naprawdę świetną okazją, ponieważ zaoszczędzimy na tym, aż 300 zł.

fot.technologiczna.pl

Przypominając podstawowe parametry urządzenia warto zwrócić uwagę, że jest on nie tylko odporny na niespodziewane upadki, ale również i wodoodporny. Ponadto sama specyfikacja również nie prezentuje się najgorzej, porównując urządzenie z innym segmentem smartfonów w tej cenie i co najważniejsze ze wzmocnioną konstrukcją. O reszcie specyfikacji oraz wrażeniach z użytkowania możecie przeczytać w naszej recenzji smartfona myPhone Hammer Axe M LTE. Ja już byłem w Biedronce, a Wy?

Źródło: Własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *