Newsy Strona Główna

Gwarancyjny serwis Xiaomi otwiera się w Gdańsku

Xiaomi idzie jak burza. Producent nie poprzestając tylko na rozwoju swoich urządzeń rozwija również obsługę posprzedażną dla swoich urządzeń całej Polsce. Chiński producent w porozumieniu ze swoim centralnym serwisem uruchamia stacjonarny i gwarancyjny punkt napraw w mieście Gdańsk.

Otwieranie dodatkowych serwisów gwarancyjnych wśród różnych producentów to działanie bardzo popularne. Mieliśmy już takie przypadki w firmie Huawei, która również otwierała mniejsze punkty w różnych miastach chcąc w ten sposób umożliwić dostęp klientom do szybszych i wygodniejszych usług serwisowych. Serwis Xiaomi w Gdańsku to odpowiedź dla wszystkich klientów, którzy niekoniecznie chcą odsyłać urządzenie bezpośrednio do Piaseczna lub oddawać sprzęt bezpośrednio u sprzedawcy. Mniejsze punkty gwarancyjne bardzo często zapewniają naprawę urządzeń tego samego dnia w ciągu kilku godzin. Co ciekawe z komunikatu prasowego dowiadujemy się, że do obsługi możemy również przynieść produkty ekosystemowe.

Gdzie dokładnie znajdziemy gwarancyjny serwis Xiaomi w Gdańsku?

Producent, otwierając nowy salon serwisowy wybrał również bardzo ciekawe miejsce. Chodzi dokładnie o Aleje Grunwaldzką 54 (80-241 Gdańsk Wrzeszcz), która jest jedną z dłuższych ulicą w mieście. Wygodna lokalizacja to podstawa w branży napraw telefonów, ponieważ klienci lubią mieć łatwo dostępne serwisy zapewniające profesjonalną obsługę serwisową. Warto zwrócić uwagę, że mimo takich punktów klient może skorzystać z każdej formy usługi. Nie musi to być tylko naprawa gwarancyjna, może to być również pogwarancyjna lub wymiana wyświetlacza w ramach usługi ubezpieczenia ekranu.

Znając adres serwisu Xiaomi zapoznajmy się również z informacjami dotyczącymi dni oraz godzin otwarcia Xiaomi Exclusive Service Center Gdańsk. Według strony producenta dowiadujemy się, że punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00 – 14:00. Niestety serwis Xiaomi przy Alei Grunwaldzkiej 54 nie zajmuje się naprawami telewizorów. Jest to dość ważna informacja, ponieważ chiński producent oferuje bardzo dużo urządzeń w swoim portfolio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *