Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 17/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Na karuzeli życia”
 
Tytuł oryginalny: Wonder Wheel
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 1 grudnia 2017 (Polska) 14 października 2017 (Świat)
 
Pełna napięcia historia czterech osób, których losy rozgrywają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. Ginny to niezrównoważona emocjonalnie aktorka, Humpty jej mąż, który jest operatorem karuzeli, a Mickey to przystojny ratownik marzący o karierze dramatopisarza. Pewnego dnia do parku rozrywki powraca marnotrawna córka Carolina, która u ojca szuka schronienia przed gangsterami.
 

 
,,Totem”
 
Tytuł oryginalny: Totem
 
Gatunek: Sensacyjny
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 24 listopada 2017 (Polska) 23 listopada 2017 (Świat)
 
Emocjonująca walka gangów i słodka zemsta. Dziki – były więzień zostaje bramkarzem w nocnym klubie, a jego dziewczyna Dagmara jest tam tancerką. Dziki ma jednak ambicje, aby porzucić życie na nizinach społecznych. Prosi swojego brata Igora o pomoc, ten jednak nie chce, aby brat odkrył jego szemrane interesy z nielegalną grupą przestępczą. Dagmara zachodzi w ciążę, a klienci traktują ją brutalnie. Dziki postanawia odegrać się na ludziach, którzy skrzywdzili jego dziewczynę, a z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów.
 

 
,,Labirynt świadomości”
 
Tytuł oryginalny: Labirynt świadomości
 
Gatunek: Thriller
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 24 listopada 2017 (Polska) 24 listopada 2017 (Świat)
 
Helena początkująca dziennikarka prowadzi śledztwo dotyczące tajemniczych samobójstw. Śledztwo prowadzi ją na trop firmy skupującej ludzką krew. Właścicielem okazuje się Victor, potomek nazistowskiego oficera, członek Vril, czyli ugrupowania prowadzącego badania medyczne w obozach koncentracyjnych. Jakub i Helena kontynuują śledztwo i poznają historię Kabały i żydowskiego mistycyzmu. Czy Victor nielegalnie kontynuuje swoje badania?
 
https://www.youtube.com/watch?v=k47pjhjkcsw
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *