Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 14/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Biegacze”
 
Tytuł oryginalny: Biegacze
 
Gatunek: Dokumentalny, Sportowy
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 20 października 2017 (Polska) 20 października 2017 (Świat)
 
W filmie pokazany jest ekstremalny 240 – kilometrowy bieg, podczas którego uczestnicy nie śpią przez dwie doby. Nie mają przystanków, posiłki przyjmują biegnąc. Dokument ma pokazać widzom stany ekstremalnego wysiłku fizycznego, momenty kryzysu i stany euforii biegaczy.
 

 
,,Pomiędzy nami górami”
 
Tytuł oryginalny: The Mountain Between Us
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 20 października 2017 (Polska) 9 września 2017 (Świat)
 
Film opowiada o losach dwójki obcych sobie ludzi, którzy cudem przeżywają tragiczną katastrofę lotniczą. Okazuje się, że pomoc nie nadejdzie, a oni uwięzieni są w niedostępnych górach pokrytych lodem. Zdani sami na siebie muszą stawić czoła kilkusetkilometrowej podróży przez dziką okolicę. Po drodze spotykają przeciwności losu, a pomiędzy dwojgiem obcych ludzi nieoczekiwanie rodzi się namiętność.
 
https://www.youtube.com/watch?v=89TUkFzm1_Q
 
,,Skazany”
 
Tytuł oryginalny: Shot Caller
 
Gatunek: Dramat Thriller
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 27 października 2017 (Polska) 17 czerwca 2017 (Świat)
 
Jackob Harlon – znany biznesmen trafia za kratki po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. Aby przetrwać musi dostosować się do praw panujących w zakładzie karnym, nauczyć się sprytu i stać się bardziej cwany niż inni. By mieć gwarancję przeżycia Jackob zmuszony jest dołączyć do jednego z więziennych gangów. To ratuje go od śmierci. Po opuszczeniu więziennej celi przywódcy gangu zmuszają biznesmena do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec popadnie w długi, straci miano biznesmena i dodatkowo, aby spłacić zaciągnięte długi będzie musiał przelać ludzką krew.
 

 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *