Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 11/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,To”
 
Tytuł oryginalny: It
 
Gatunek: Horror
 
Produkcja: Kanada, USA
 
Premiera: 8 września 2017 (Polska) 29 sierpnia 2017 (Świat)
 
Mrożący krew w żyłach film, który powstał na podstawie popularnej powieści ,,To” Stephena Kinga. W mieście Derry zaczynają znikać dzieci. Grupa dzieci zmuszona jest pokonać lęk i przeciwstawić się klaunowi – Pennywise znanego, jako bezduszny morderca lubiący zadawać ból.
 

 
,,50 wiosen Aurory”
 
Tytuł oryginalny: Aurore
 
Gatunek: Dramat, Komedia
 
Produkcja: Francja
 
Premiera: 22 września 2017 (Polska) 26 kwietnia 2017 (Świat)
 
50-letnia kobieta o imieniu Aurora rozstała się z mężem, straciła pracę i niedługo zostanie babcią. Czuje, że zepchnięta jest na margines społeczeństwa, ale wszystko odmienia się, gdy na nowo odnajduje miłość swojego życia. Czy jest to dobry moment w jej życiu, aby zacząć wszystko od nowa?
 

 
,,Botoks”
 
Tytuł oryginalny: Botoks
 
Gatunek: Thriller
 
Produkcja: Polska
 
Premiera: 29 września 2017 (Polska) 27 września 2017 (Świat)
 
W filmie ukazany jest polski szpital z dala od prywatnych sieci medycznych. W murach szpitala przedstawione są perypetie czterech kobiet. Daniela – ratowniczka medyczna, która jeździ karetką ze swoim bratem. W wyniku licznych zabiegów kosmetycznych staje się przedstawicielem koncernu farmaceutycznego. Magda to ginekolog położny, która znana jest z dokonywania aborcji, gdy sama zachodzi w ciążę dochodzi do konfliktu z ordynatorem. Magda może stracić pracę. Patrycji rozsypało się małżeństwo, swoich sił próbuje, jako ginekolog w specjalności kobiecego ciała i libido. Wkrótce poznaje metroseksualnego mężczyznę. Beata to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci męża, a sama uzależnia się od leków opioidowych, które kradnie ze szpitala.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Efv1e16vurw
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *