Aktualizacje Aplikacje Konsole News

Gra Pokémon GO zawitała do Polski

Dawno zapomniana gra ze słynnymi Pokémonami znowu w akcji tym razem w Polsce. Najnowsza gra dostępna jest dla dwóch największych platform operacyjnych Sklep Play i AppStore. Nie pozostaje nam nic innego tylko zacząć łapać Pokémony – oczywiście z umiarem i głową.

 

Firma Niantic długo kazała czekać Polakom na wprowadzenie słynnych potworków na polskie „tereny łowieckie”. Wydłużony czas oczekiwana to skutek ogromnego zainteresowania grą na całym świecie. Od momentu pojawienia się gry wielu ludzi (mam wrażenie) nie zdaje sobie sprawy w jakim świecie żyje. Mieliśmy już przypadki grania w grę w miejscach nieodpowiednich do tego i naruszających pewne zasady etyki (obóz auschwitz). Innym przykładem może być pewien Nowozelandczyk, który rzucił swoją pracę, by spełnić swoje marzenie z dzieciństwa łapiąc wszystkie pokemony. Obserwując te i inne sytuacje mam wrażenie, że świat zwariował z korzyścią dla koncernu Niantic, którego wartość rynkowa wzrosła aż o 15 miliardów dolarów. Jak dotychczas gra stopniowo ukazywała się na różnych rynkach, a dziś możemy się cieszyć z oryginalnej wersji udostępnionej dla Polaków.

fot.play.google.com
fot.play.google.com

Gra dostępna jest zarówno na Androida jak i w AppStore, czyli dwie największe i najpopularniejsze platformy. W przypadku gry na zielonego robocika mamy dostępną wersje z numerem 0.29.2 czyli zaktualizowana wersja z ostatnimi poprawkami. Jeśli chodzi o system nadgryzionego jabłka mamy wersje z numerem 1.0.2 gdzie również wprowadzono poprawki usuwające błędy. Niestety na chwilę obecną mogą występować problemy z pobraniem gry ze względu na przeciążenie systemu od ilości pobrań.

Źródło: Google Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *