News Telefony

Google Pixel z nowymi usterkami

Coraz więcej producentów walczy na rynku urządzeń mobilnych. Firma Google chcąc zdobyć segment smartfonów, równie szybko może go stracić. Wszystko na to wskazuje, że telefony Pixel mogą okazać się wadliwe.

 

Wady fabryczne smartfonów to częsta przypadłość wielu producentów. W ostatnim czasie głośne problemy nie imają się Samsunga, czy Apple. Wygląda na to, że do tego grona dołączy amerykańska przeglądarka Google, właściciel telefonów z nowej rodziny Pixel. W sieci od jakiegoś czasu wielu internautów skarży się na wadę fabryczną dla modeli Pixel i Pixel XL. Powód? Niska jakość odtwarzanego dźwięku na różnych poziomach głośności. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to jednorazowy problem, a wada fabryczna. Przykładem tego może być historia pewnego klienta, który wymieniał już 5 razy swój telefon w serwisie producenta. Jak się okazuje wada wystąpiła w każdej kolejnej sztuce Pixel XL.

Mark Buckman, właściciel felernych egzemplarzy od razu stwierdził, że wady nie można usunąć ani poprzez naprawę mechaniczną, a już tym bardziej poprzez wymianę urządzenia na Nowe. Google poproszone o komentarz do sprawy przyznało, że faktycznie taka wada występuje, ale na chwilę obecną producent nie jest w stanie dostarczyć rozwiązania problemu felernych telefonów. Klient podirytowany całą sytuacją postanowił zażądać zwrotu pieniędzy za telefon Pixel XL, na co producent przystał. Google dotychczas nie poinformował jak duży jest problem, możemy jedynie gdybać, że usterki dotyczą sporej części smartfonów.

Źródło: Softpedia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *