News Serwis

Gdzie wysłać na naprawę gwarancyjną modem HTC 5G Hub?

Marka HTC na rynku urządzeń mobilnych nie ma łatwo. Konkurencja ciągle narzuca tempo prezentując nowe smartfony, tablety oraz inne urządzenia. Tajwański koncern mimo wielu problemów finansowych pokazuje, że dalej chce liczyć się na rynku mobilnych urządzeń i nowych technologii. Przykładem jest świeżo zaprezentowany modem HTC 5G Hub, którego obsługę serwisowo-gwarancyjną będzie realizować serwis CTDI.

Dotychczas w Polsce nie mieliśmy jeszcze do czynienia z modemami, a jednak firma HTC postanowiła zaprezentować nam najnowszy modem obsługujący sieć 5G. Ponadto urządzenie pełni funkcję domowego centrum multimedialnego, co daje nam wiele możliwości. Jak na domowe centrum, urządzenie pracuje oczywiście w oparciu o system Android Pie. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie koordynować prace urządzenia mobilnego wraz z modemem HTC 5G Hub. Z informacji, jakie posiadamy, urządzenie posiada baterię o pojemności 7660 mAh.

W sytuacji jakiejkolwiek awarii urządzenia możemy wysłać sprzęt bezpośrednio do serwisu lub oddać urządzenie na reklamacje u sprzedawcy. W tym miejscu warto pamiętać, że CTDI Polska jako jedyne autoryzowane centrum serwisowe w Europie obsługuje nowy modem HTC 5G Hub. Serwis posiada wyłączną autoryzację naprawy tego urządzenia.

Źródło: CTDI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *