News Telefony

Odnowione Galaxy Note 7 trafiają do sklepów

Chociaż Galaxy Note 7 zapisze się na kartach historii jako największa wpadka Samsunga, wiele osób wciąż chwali phablet. Firma w końcu wypuściła odnowione modele smartfona.

 

Po długich bataliach model w końcu trafi na półki sklepowe. Galaxy Note 7 oznaczony będzie dopiskiem FE (Fan Edition). Aktualnie ruszyła przedsprzedaż w Korei Południowej. Oficjalna premiera nastąpi 7 lipca i nie wiadomo, czy Note 7 trafi również na inne rynki.

fot. phonearena

Zadaniem odnowionego smartfona będzie oczywiście pokrycie chociaż części strat, poniesionych w wyniku afery oraz aż podwójnej procedury zwracania phabletów. Fan Edition to również odpowiedź na zarzuty organizacji Greenpeace, która swego czasu manifestowała sprzeciw wobec marnotractwu elektroniki, co oczywiście zaszkodziłoby środowisku. Wreszcie Note 7 FE ma ocieplić wizerunek napiętnowanej serii Note.

Galaxy Note 7 FE posiadać będzie identyczną specyfikację, z małym wyjątkiem – pojemność baterii zmniejszy się z 3500 mAh do 3200 mAh. Sugerowana cena ma wynieść około 610 dolarów. Miejmy nadzieję, że tym razem już nie będzie wybuchowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *