Porady okołotechnologiczne

Frontend developer kurs

Frontend developer to osoba, która jest odpowiedzialna za wszystko, co widzimy w przeglądarce: sposób rozmieszczenia treści, wygląd strony a także komunikację użytkownika z serwerem. Praca jako frontend developer wiąże się ze sporym prestiżem oraz wysokimi zarobkami. Aby móc rozpocząć karierę w tej branży, wystarczy odbyć kurs w firmie Future Collars.

Kurs Future Collars dla kandydatów na Frontend Developerów

Frontend Developer kurs pozwala na zdobycie nowych umiejętności, dzięki czemu szybko można rozpocząć pracę na tym stanowisku. Osoby, które ukończą ten kurs, mają możliwość rozwinięcia się na wielu płaszczyznach związanych z tworzeniem wizualnych części stron internetowych.

Specjaliści Future Collars uczestnikom kursu przekazują szereg informacji na temat budowy każdego elementu widocznego na stronie internetowej – zarówno grafik, animacji, filmów wideo, przycisków czy formularzy. Osoby uczestniczące w kursie tworzą także responsywną stronę internetową, czyli taką, która jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego warto odbyć kurs Frontend Developer właśnie w Future Collars?

Kurs Frontend Developer w Future Collars trwa aż 13 tygodni i odbywa się w 100% zdalnie. Dzięki temu kursanci mogą samodzielnie decydować w jakim miejscu i o jakiej godzinie będą odbywać naukę. Kończąc kurs w trybie zdalnym można też przygotować się do wykonywania pracy w domu. Obecnie wiele firm z branży IT pracuje w trybie zdalnym, dlatego uczestnictwo w kursie umożliwia przystosowanie się do nowych warunków.

Każdy kursant wykona aż 5 projektów, które później, podczas poszukiwania pracy, będzie mógł zamieścić w swoim portfolio. Wszystkie projekty realizowane w trakcie kursu są tworzone pod okiem doświadczonych mentorów, którzy służą radą i wskazówkami. Dzięki wsparciu ze strony profesjonalistów każdy kursant będzie posiadał wszystkie odpowiednie umiejętności, które pozwolą mu na szybkie znalezienie pracy w zawodzie.

Dla kogo przeznaczony jest kurs Frontend Developer?

Kurs Frontend Developer dedykowany jest zarówno tym osobom, które nie mają żadnego doświadczenia w programowaniu jak i tym, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Dzięki wiedzy przyswojonej w trakcie kursu można pokierować swoją karierę w stronę tworzenia stron internetowych i aplikacji od strony użytkownika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *