News

Dodatkowa energia? Power bank Green Cell Power Play

Power bank to narzędzie, które pozwala pozostać w kontakcie i zapewnia więcej swobody w czerpaniu z funkcji swojego telefonu. Dziś na rynku power banków jest całe mnóstwo – różne pojemności, wymiary oraz designerskie wykonanie pozwalają nie tylko zadbać o energetyczne potrzeby swojego sprzętu, ale również stylowo przy tym wyglądać.

Power banki posiadają wiele różnorodnych funkcji nie ma jednego o takim samym zakresie, a ten lepiej żeby był jak najszerszy. Podstawą jest szybkie ładowanie inaczej telefon będąc podłączonym do power banku będzie jedynie podtrzymywany przy życiu, a trzymanie sprzętu cały czas na kablu nie jest zachęcającą perspektywą. Modelem, który wybija się na tle konkurencyjnych rozwiązań jest Power Bank od Green Cell Power Play 10 10 000 mAh. Daje on do rąk użytkownika szerokie spektrum możliwości, które pozwala na dostarczenie nie tylko telefonowi zastrzyku świeżej energii.

Power bank Green Cell Power Play

Zapewni on nawet do 36 dodatkowych godzin pracy dla podłączonych różnorodnych sprzętów. Dzięki portom USB-C Power Delivery 18W i 2 portom USB – A Ultra Charge telefon oraz urządzenia takie jak iPad Pro, czy Nintendo Switch ładuje się błyskawicznie.

Power Play to nie tylko wydajność, ale również wysoki poziom estetyki. Stylowa oraz wytrzymała konstrukcja pozwala na wygodne oraz bezpieczne użytkowanie power banku praktycznie w każdych warunkach. Doskonale sprawdzi się on jako dodatek w podróżach, w czasie codziennych aktywności fizycznych (jazda na rowerze jogging), w pracy, na studiach oraz w domu. Power Play to mobilność przez duże M.

Jest to autorski produkt Green Cell, który poszerzony został o najnowsze technologiczne rozwiązania. W rezultacie zyskuje się przewagę na każdym polu, a pozostanie w stałym kontakcie ze światem nie stanowi problemu. Power Play to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe benefity. Niewielkie wymiary pozwalają zabrać ze sobą power bank wszędzie. Bez problemu zniesie on podróż w plecaku razem z innymi rzeczami – jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Power bank nie jest już urządzeniem opcjonalnym. Każdy nowoczesny smartfone coraz szybciej się rozładowuje w miarę korzystania z różnorodnych aplikacji. Power Play pomoże pozostać on-line bez względu na sytuację. Jeśli szukacie wydajnego, stylowego oraz wytrzymałego power banku, który zwyczajnie da wam więcej, to Power Play 10 będzie strzałem w dziesiątkę.

Power bank Green Cell PowerPlay10 jest dostępny na stronie greencell.global.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *