News Telefony

Do internetu wyciekło zdjęcie wskazujące na Samsunga Galaxy S8

Premiera Samsunga Galaxy S8 zbliża się nieubłaganie. Medialne plotki często potrafią zamieszać na rynku urządzeń mobilnym. Oprócz przecieków dotyczących specyfikacji technicznej w internecie pojawia się wiele zdjęć. Nie wszystkie z nich to koncepcje zdjęć internautów.

 

Im bliżej oficjalnej premiery Samsunga Galaxy S8, tym coraz więcej informacji w Sieci na temat tego flagowca. Dotychczas nie mieliśmy okazji ujrzeć zbyt dużej ilości zdjęć, które mogłyby wskazywać na wyczekiwanego smartfona. W internecie pojawia się wiele koncepcji jak urządzenie może wyglądać, jednak w dniu dzisiejszym jeden z chińskich portali udostępnił zdjęcie, które wskazuje na koreańskiego flagowca. Wygląd telefonu potwierdza dotychczasowe informacje pochodzące z plotek. Pamiętajmy, że i w tym przypadku nie mamy 100% pewności dotyczącej zdjęcia udostępnionego przez portal Weibo.

fot.weibo.com

Według różnych medialnych przecieków wszystko wskazuje na dwa warianty S8 z różnymi przekątnymi wyświetlacza (5,1 i 5,5 cala lub nieco większe) tym razem tylko w kombinacji z zakrzywionym wyświetlaczem, który możemy dostrzec na powyższym zdjęciu. Samsung zdaje sobie sprawę, że po ostatniej wpadce modelu Note 7 należy zainteresować, przyciągnąć klientów. W przypadku wyświetlacza możemy się spodziewać panelu w rozdzielczości 4K UHD, o którym mówi się już od dawna nie tylko w przypadku Samsunga.

fot.youtube / 4K UHD

Kolejną bardzo prawdopodobną informacją jest znacznie większa powierzchnia wyświetlacza, która w tym przypadku „zmusi” producenta do usunięcia przycisku home. Powyższe zdjęcie również potwierdza, że flagowce Samsunga 8 generacji mogą nie mieć fizycznego i bardzo popularnego przycisku. W takim przypadku wszystko wskazuje również na dodatkową przestrzeń wyodrębnioną na przycisk ze skanerem linii papilarnych. Pojawiły się podejrzenia, że urządzenie może przypominać smartfona konkurencji LG V10 lub V20 z dodatkowym ekranem na funkcje, tylko w przypadku Galaxy S8 byłoby to na ekranowy przycisk home połączony ze skanerem linii papilarnych.

Media donoszą, że flagowy smartfon miałby zadebiutować 18 kwietnia w sklepach, więc datę premiery możemy przewidywać na targi w Barcelonie (27 luty – 3 marzec). Czy wszystkie dotychczasowe dane się potwierdzą? Dowiemy się tego w niedługim czasie.

Źródło: dailymail.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *