Gadżety News

Daj się zobaczyć! – wARTo!

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Właśnie takim hasłem przewodnim musiał kierować się projektant najnowszych gadżetów od firmy Art, które od teraz sprawią, że będziemy widoczni w ciemności. Opaska sportowa ART AOP01 oraz sznurówki ART ASZ01 to nowa propozycja na ciemne wieczory, które mogą być niebezpieczne dla każdego z nas.

 

Opaska ART AOP01 to wykonane z nylonu akcesorium o całkowitej długości 27 centymentrów. Zapinana na rzep może świecić w trzech różnych trybach – ciągłym, szybkim lub wolnym. Jest wodoodporna, a do zasilania potrzebne są dwie baterie CR2025. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej oraz zielonej. Od teraz widoczność każdego pieszego zwiększy się i miejmy nadzieję ilość wypadków zacznie spadać.

fot.prasowe

Drugim ciekawym produktem jaki prezentuje nam firma Art są sznurowadła. Nie są to zwyczajne sznurówki, które każdy z nas ma w swoich butach. Sznurowadła sportowe ART ASZ01 to efektowny i efektywny gadżet, który nie tylko zapewni lepszą widoczność, lecz także wyróżni użytkownika na ulicy. Ich długość to 100 cm. Podobnie jak opaska, mogą świecić w trzech różnych trybach. W każdym sznurowadle zamontowano 8 diod LED, zasilanych bateriami CR2016. Do wyboru jest niebieska lub czerwona wersja kolorystyczna.

fot.prasowe

Oba wspomniane akcesoria mogą być dobrym pomysłem na świąteczno-noworoczny prezent. Dzięki przystępnej cenie, nie zwiększą średniej kwoty, jaka jest przeznaczana na podarunki. Mogą za to skutecznie przyczynić się do obniżenia smutnych statystyk wypadków na drogach, właśnie z udziałem pieszych.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 37 zł brutto w przypadku opaski oraz 50 zł brutto w przypadku sznurowadeł. Na oba produkty otrzymujemy 24 miesiące gwarancji, co z pewnością jest miłym zaskoczeniem.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *