News

Czyżby poznaliśmy datę integracji gry Call of Duty Vangard z Warzone?

Premiera gry Call of Duty Vangard w dniu 5 listopada rozłożyła wielu graczy na łopatki. Powrót do korzeni II wojny światowej był czymś, na co czekali wszyscy. Gra jest naprawdę świetna, a to nie koniec dobrych wiadomości dla wszystkich graczy. Już niedługo możemy się spodziewać integracji Warzone i Vangard. Według przecieków w sieci będzie to 7 grudnia. 

Wraz z nowym połączeniem oprócz broni dostaniemy także nową mapkę. Pliki systemowe wskazują na Pacyfik znany graczom z kampanii Vangard. To oczywiście nie wszystko. Już teraz w zbrojowni Warzone możemy znaleźć zablokowane bronię z Vangard, które również zostaną włączone do gry z dniem integracji. Tegoroczna integracja z najnowszym CoD-em daje nam jeszcze jedno wielkie wydarzenie. Z przecieków medialnych wiemy, że twórcy od dłuższego czasu pracowali nad systemem przeciw oszustwom nazwanym RICOCHET. Niestety nie ma dnia, kiedy wielu graczy Warzone przegrywa swoje pojedynki właśnie z cheaterami. Integracja Warzone z Vangardem zapowiada zmiany w tym temacie.

Oczywiście data premiery nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak większość źródeł potwierdza właśnie 7 grudnia wraz z nowymi dodatkami od Vangard i Activision. Czego jeszcze możemy się spodziewać, trudno powiedzieć, ale wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć na przełomie 4-7 grudnia, gdzie stopniowo będzie pewnie udostępniana aktualizacja. Także poczekajmy cierpliwie, bo jest na co! Wystarczy zagłębić się w kampanie Call of Duty Vangard.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *