Porady okołotechnologiczne

Czy szkło hartowane sprawdzi się dla Ciebie?

Kiedy kupujesz nowy telefon dbasz o niego jak najlepiej potrafisz. Często niestety w trudach codziennego życia zapominamy o tym i telefon nam upada. Jeśli kupiłeś kiedykolwiek model z popularnym jabłkiem, czyli Apple szkło hartowane będzie Ci niezbędne.

Jak dobrze zabezpieczyć szybkę ekranu Apple za pomocą szkła hartowanego?

Szkło hartowane dostępne jest w kilku wersjach i opcjach. Można wybrać droższe, które przy upadku nie doznaje żadnej straty, ale można również pomyśleć o czymś tańszym. W tym przypadku tańsze nie znaczy gorsze. Dla telefonów Apple szkło hartowane jest wręcz czymś koniecznym. Nie tylko ze względu na cenę tych smartfonów, ale również ze względu na komfort użytkowania. Szkło hartowane może zostać zamontowane przez profesjonalistę. To rozwiązanie jest szczególnie polecane dla osób, które pierwszy raz będą się mierzyły z założeniem na telefon Apple szkła hartowanego. Jeśli coś pójdzie nie tak, szkło nie przyklei się w odpowiedni sposób, dlatego warto z tym udać się do profesjonalisty. Punkty, które oferują sprzedaż szkieł hartowanych, często zajmują się również założeniem go w cenie. Ekran Apple zabezpieczony szkłem hartowanym ma pewność, że nic mu się nie stanie. Podczas upadku szkło przejmie na siebie moc i dzięki temu ekran zostanie nienaruszony. Żaden uszczerbek czy ukruszenie nie będzie miało miejsca.

Jak wybrać odpowiednie szkło hartowane do Apple?

Zastanów się na początek nad tym w jaki sposób obchodzisz się z telefonem na co dzień. Jeśli jesteś osobą, która nie zwraca uwagi na telefon Apple, szkło hartowane jest Ci niezbędne, abyś co tydzień nie musiał wymieniać telefonu na nowy. Tak naprawdę, nawet jeśli jesteś osobą, która dba o swojego smartfona, warto zainwestować w odpowiednie szkło hartowane. Istnieje kilka stopni twardości szkła hartowanego – od 1, który daje się dość łatwo zarysować, ale jest na tyle tani, że można go często wymieniać, do 10, gdzie trzeba użyć diamentu, aby było widać zarysowanie. Jeśli posiadasz telefon Apple szkło hartowane będzie dla Ciebie na pewno pomocne.

Wybierając odpowiednie szkło hartowane spójrz czy w cenie zawarte są akcesoria, dzięki którym możemy przyczepić je do ekranu. Często w najtańszych wersjach bywa tak, że tego brakuje, a więc kolejny koszt to dokupienie wyposażenia. Jeśli szukasz dla Apple szkło hartowane, to sprawdź najpierw jaką ma twardość i dostosuj do swojego sposobu użytkowania telefonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *