News

Co przyniesie nowa część gry FIFA?

Oczekiwania związane z nadchodzącą odsłoną FIFA są wyjątkowo duże. Wielu graczy zainwestowało w ostatnim roku w konsole nowej generacji, dzięki czemu EA Sports może w końcu pomyśleć o wprowadzeniu nowego silnika lub przynajmniej postarać się maksymalnie wykorzystać możliwości tego dotychczasowego. Jeżeli więc projektanci gry podejdą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, można oczekiwać, że gracze otrzymają coś, co będzie przełomowe i pozwoli im na nowo odkryć radość płynącą z prowadzenia zawodników do sukcesu.

Jedno jest pewne: w grze nie zabraknie znanych piłkarzy, co zresztą stało się wizytówką produkcji z tej serii. Sprawdź, co jeszcze wiadomo na temat najnowszej odsłony popularnego tytułu football.

Kiedy pojawi się nowa FIFA 22 od EA Sports?

Według aktualnych informacji premiera gry będzie miała miejsce 1 października 2021. Podobnie więc jak w przypadku poprzednich odsłon, użytkownicy otrzymają grę przed rozpoczęciem roku, który znajduje się w jej nazwie. Dzięki temu będą mogli wcześniej przetestować możliwości całych zespołów zbudowanych na podstawie prawdziwych składów. Twórcy zapewniają, że starannie przeprowadzą rejestrację ruchu, więc piłkarze na ekranie będą poruszali się tak, jak realni zawodnicy. Gracze oczekują, że FIFA 22 PS5 będzie o wiele lepsza i ładniejsza niż poprzednia odsłona.

FIFA na konsole nowej generacji

Po raz pierwszy gra zostanie przygotowana na nową PlayStation i Xboxa, dzięki czemu FIFA będzie mogła wykorzystać nowoczesną technologię. Może to poprawić animacje, co sprawi, że trudno będzie się oderwać od meczów. Nowa wersja gry dostępna będzie na konsole i komputery. Jeżeli jednak ktoś chce mieć pewność, że FIFA 2022 będzie idealnie działała, powinien zawczasu pomyśleć o zmodernizowaniu komputera lub wybrać jedną z edycji konsolowych. Wraz z premierą gry 2022 wprowadzone zostaną nowe animacje, a do tego dojdzie aktualizacja składów. Osoby, które lubią gry należące do FIFA series z pewnością znajdą tu dla siebie wiele ciekawych opcji.

Jedna z najlepszych gier dla jednego gracza

Od wielu lat tytuły wyróżniają się na tle innych gier tym, że dają wiele radości zarówno przy grze dla jednego gracza, jak i w wariancie dwuosobowym. W przypadku PS5 będzie można łatwo opanować sterowanie, co wyrówna poziomy graczy, którzy będą chcieli zmierzyć się ze sobą na ekranie jednego telewizora. Warto śledzić informacje z serwisów gamingowych, aby być na bieżąco z aktualnościami na temat gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *