Aplikacje News

Ciekawe aplikacje na Twój telefon

Większość z nas codziennie korzysta ze smartfonów. Oprócz czynności, do jakich telefon został stworzony, chętnie instalujemy na nasz telefon przeróżne aplikacje. Przeglądając „systemowe sklepy” zdarza się, że nie wiemy nawet o istnieniu takich, które mogą nam ułatwić życie codziennie. Poniżej przedstawiamy Wam kilka ciekawych rozwiązań zarówno na Androida, jak i na iOS.

 

Wakie

Niekończące się drzemki, zaspanie do pracy, wieczne spóźnienia… Wakie – budzik społecznościowy – to aplikacja mobilna, w której nieznajomy może do Ciebie zadzwonić i Cię obudzić. Wystarczy nastawić budzik, a o danej godzinie aplikacja wyszukuje aktywnych, anonimowych użytkowników, którzy akurat mogą do Ciebie zadzwonić. Mogą również zadawać Ci pytania lub udzielać odpowiedzi, tak, żebyś dobrze się rozbudził. Rozmowa trwa minutę, a potem zostaje automatycznie rozłączona. Jeśli w danym momencie nie ma żadnego aktywnego użytkownika, program odtwarza nagraną wcześniej wiadomość głosową.

Greenify

Trwałość baterii to jeden z podstawowych problemów od początku istnienia nowych smartfonów, zwłaszcza dla użytkowników iPhonów. Mimo że producenci wbudowują coraz bardziej żywotne akumulatory, nadal działają one jednak dość krótko. Greenify zarządza zużyciem baterii przez nasze telefony – jeśli zauważysz, że urządzenie działa wolniej lub zużywa więcej baterii podczas instalowania większej liczby aplikacji, Greenify pomoże sprawić, że smartfon będzie działał jak pierwszego dnia. Aplikacja identyfikuje aplikacje zużywające więcej baterii w telefonie i przełącza je w stan hibernacji, gdy nie są używane.

LastPass

LastPass to aplikacja do zarządzania hasłami, która jest na bieżąco aktualizowana i posiada dodatkową drugą aplikację uwierzytelniającą dla dodatkowego bezpieczeństwa. Aplikacja generuje hasła, zapisuje je w różnych witrynach i pomaga szybko się zalogować, gdy zajdzie taka potrzeba. Koszty subskrypcji są rozsądne, aplikacja jest jednak płatna. Można również skorzystać z innych, darmowych generatorów haseł dostępnych w Internecie.

SMS Organizer

SMS Organizer to aplikacja Microsoft, która jest pomocna, jeśli chodzi o skuteczne zarządzanie dużą ilością niechcianych wiadomości. Jak sama nazwa wskazuje, pomaga zorganizować skrzynkę sms – od interfejsu z zakładkami, ciemnego motywu, inteligentnego sortowania, przypomnień o rezerwacjach, statusu PNR, tworzenia kopii zapasowych i opcji przywracania SMS-ów.

Muzei Live Wallpaper

Muzei to aplikacja, która codziennie zmienia ekran główny Twojego telefonu dzięki słynnym dziełom sztuki. Dodaje efekty graficzne, takie jak rozmycie i przyciemnienie obrazu, aby ikony i widżety były dobrze widoczne. Wystarczy dwukrotnie dotknąć tapety lub otworzyć aplikację Muzei, aby powiększyć dzieła sztuki i oglądać je w pełnej krasie.

Alternatywnie możesz wybrać swoje ulubione fotografie z własnej galerii lub innych aplikacji do użycia na ekranie głównym. Aby zachować swoją główną funkcję, Muzei będzie zmieniać wygląd Twoich zdjęć co kilka godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *