News Telefony

Chcesz kupić flagowca marki Samsung z tego roku? Ta promocja może Cię zainteresować

Okres świąt i prezentów tuż za pasem. W sklepach będą za chwilkę pojawiać się przeróżne oferty, które kuszą swoich klientów. Bardzo często są to gratisy kuszące różnych klientów. Samsung chcąc podreperować swoją sprzedaż oferuje klientom modele Galaxy Watch 4 jako gratis do zakupionych flagowców. 

Wystartowała nowa promocja od Samsunga, która potrwa od 29.11 do 26 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów. Założeniem oferty jest zachęcenie klientów do kupna wybranych flagowców, za co Samsung podziękuję darmowym gratisem w postaci zegarka. Istotną informacją jest fakt, że w objętej promocji są tylko nieliczne tegoroczne flagowe smartfony.

Samsung Galaxy S21 (S21, S21+, S21 Ultra) – można otrzymać darmowy Samsung Galaxy Watch4 w wersji Bluetooth. 

Samsung Galaxy Z Fold3 5G – można otrzymać darmowy Samsung Galaxy Watch4 Classic w wersji Bluetooth. 

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – można otrzymać darmowy Samsung Galaxy Watch4 Classic w wersji Bluetooth. 

Flagowe smartfony koreańskiego producenta do najtańszych nie należą, a dodatkowe gratisy mogą ułatwić nam wybór. Pojawia się jednak pytanie, czy warto kupować smartfona tylko dla zegarka? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam czytelnikom. Warto przypomnieć, że modele Galaxy Watch 4 nie współpracują z telefonami iPhone. Co może wykluczać ofiarowywanie prezentami innych użytkowników np. posiadaczy telefonów iPhone.

Źródło: Samsung

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *