News

Błąd 0xc00007b – i co dalej?

Błędy Windowsa bywają irytujące, ale na szczęście nie zawsze są bardzo uciążliwe. Zamiast startu gry lub programu, wyświetla Ci się komunikat „0xc00007b” – aplikacja nie została właściwie uruchomiona? Nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Błędy wpisane w Windowsa

Żaden Windows nie jest wolny od błędów, ale na szczęście na większość z nich znaleziono już sposoby. W niektórych sytuacjach należy ponownie zainstalować system, zmienić konfigurację sprzętu itd.

Komunikat „Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b. Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację” często wyskakuje podczas próby uruchomienia programu, gry lub innej aplikacji. Błąd 0xc00007b można jednak łatwo pokonać – dowiedz się, co on w ogóle znaczy, a także, w jaki sposób można go usunąć.

Błąd 0xc00007b – co to jest?

Błąd ten może wystąpić w różnych sytuacjach – podczas uruchamiania gry lub dowolnego programu, który nie jest kompatybilny z danym systemem albo też z powodu słabych parametrów komputera – bywa, że przyczyną jest nawet aktualizacja Windows. Problem może pojawić się nawet w banalnych sytuacjach – jak odpalenie programu Microsoft Word czy Adobe Reader.

Różne metody usuwania błędu 0xc00007b

Na szczęście jest wiele pomocnych sposobów, które pomogą poradzić sobie z tym problemem – najpopularniejsze poznasz na blogu LenovoZone: https://lenovozone.pl/blog/pokonaj-blad-0xc00007b/. Warto jednak zapamiętać, że nie wszystkie są równie skuteczne i pomocne w każdej sytuacji. Wiele zależy od konkretnego przypadku – często trzeba wypróbować ich kilka, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie i poszukiwanie do skutku jest jedyną opcją, jaką mamy.

Są one jednak proste i nie zajmują wiele czasu, więc warto wypróbować je po kolei – zwykle pomocne okazuje się na przykład przeinstalowanie pakietu DirectX, przeskanowanie dysku systemowego, instalacja dostępnych aktualizacji Windows czy też reinstalacja frameworka.NET. Wypróbuj różne opcje, aby spróbować naprawić problem i móc sprawnie korzystać ze swojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *