News Telefony

BlackBerry KEYone w Play

Fani marki Black Berry od teraz mogą kupić kolejne nowe urządzenie tego producenta. Tym razem telefon Black Berry KEYone pojawia się w ofercie jednego z operatorów, sieci Play.
 
Oferty operatorów komórkowych zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wielka czwórka zdaje sobie sprawę, że tylko kreatywność może przyciągnąć nowych klientów i co najważniejsze nowe umowy. Jednak sieć Play oprócz kreatywności próbuje zainteresować klientów również ciekawymi urządzeniami w swojej ofercie. Jeden z naszych redaktorów podczas poszukiwania dla siebie idealnego smartfona w portfolio fioletowego operatora trafił na zupełną „nowość” w Polsce, o której być może wielu z was nawet nie słyszało. Smartfon Black Berry KEYone to połączenie telefonu dotykowego z fizyczną klawiaturą.

KEYone to typowy mocny średniak oferujący całkiem przyzwoitą specyfikacje na swoim pokładzie. Warto dodać, że urządzenie wyróżnia się pod wieloma względami, poczynając od przekątnej 4,5 cala, a skończywszy na połączeniu klawiatury fizycznej z ekranem dotykowym. Urządzenie na pokładzie posiada również Androida 7.1 Nougat wzbogaconego o szereg dodatków od BlackBerry. Dostępne są m.in.: BlackBerry Hub, komunikator BBM, więcej informacji technicznych znajdziecie w tekście Szymona. Można powiedzieć, że telefon jest inny niż wszystkie. TLC kupując „jeżynkę” wiedziało co robi. Na koniec warto przypomnieć, że model KEYone pojawił się również w Orange we wrześniu 2017 roku.
 
Źródło: Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *