News

Black Week z Lidlem do 80 procent? Będzie trochę elektroniki

W ramach tegorocznego Black Week wiele sklepów będzie próbować zwabić swoich klientów do sklepu. W gronie dyskontów nie mogło zabraknąć Lidla, który zaoferuje swoim klientom rabaty nawet do 80 procent. Wszystkie promocje oraz aktualne oferty dostępne będą w dniach 22-27 listopada. W niektórych sklepach promocje mogą trwać nawet do 28 listopada.

Black Week w sklepach stacjonarnych

Wszystkie informacje o promocjach w sklepach Lidla znajdziemy oczywiście w gazetkach sklepów. Trzeba przyznać, że jest co szukać. Tegoroczny Black Week oferuje nam 60 stron interesujących przecen i promocji. Zerkając szybko na gazetkę promocyjną widzimy, że w poniedziałek i wtorek w sklepach Lidla będzie obowiązywać oferta na tekstylia damskie i męskie marki Esmara oraz Livergy. Drugi, tańszy produkt aż 50 proc. taniej. Na tych samych zasadach obowiązywać będzie promocja w środę i czwartek. Tym razem będą to artykuły kuchenne marek Ernesto oraz SilverCrest. Będzie w czym przebierać.

Black Week będzie dostępny również w sklepie online

Jeśli ktoś nie zdąży kupić swojego ulubionego produktu w sklepie Lidl, warto zajrzeć na stronę internetową dyskontu. Tam również dużo się dzieje, a Black Week online to rabaty nawet do 50 proc. Promocja potrwa od poniedziałku do niedzieli lub do wyczerpania zapasów, co z resztą jest zrozumiałe. W sklepie internetowym Lidla znajdziemy między innymi artykuły przydatne do domu, małe i duże AGD, tekstylia czy zabawki.

Źródło: Lidl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *