News

AVG Ultimate – antywirus z bogatym pakietem funkcji dodatkowych

Wielu użytkowników domowych zastanawia się w jaki sposób wybrać skutecznego antywirusa, który będzie ich chronił przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. Nie jest to łatwe. Nawet w testach programów antywirusowych nie ma jednoznacznego zwycięzcy!

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie AVG Ultimate?

To dlatego, że na rynku obowiązuje coraz wyższy standard ochrony i coraz więcej programów go spełnia. Jak to się jednak mówi, diabeł tkwi w szczegółach, a w przypadku programów antywirusowych – w dodatkowych funkcjach. To one mogą zadecydować o tym, czy ochrona jest naprawdę skuteczna.

W laboratoriach AVG szukamy optymalnych rozwiązań, które zapewniają użytkownikowi spokój i naprawdę wysoki poziom bezpieczeństwa. Dlatego dodatkowe funkcje dobieramy bardzo uważnie – tak, by faktycznie można je było wykorzystać w warunkach domowych.

Antywirus AVG Ultimate to program, który powstał właśnie w ten sposób. Znajdujące się w nim funkcje pomagają uzupełnić podstawową ochronę i zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo, chroniąc go także przed najnowszymi rodzajami zagrożeń.

Gwarantowane ochrona przed zagrożeniami z Internetu

Duży nacisk położyliśmy na ochronę w Internecie. Stały monitoring wszystkiego co dzieje się w sieci sprawia, że fałszywe strony, zainfekowane pliki lub zhakowane witryny są od razu wychwytywane. Podobnie dzieje się z pocztą e-mail. Żaden załącznik z wirusem, fałszywy link lub wiadomość próbująca wymusić prywatne informacje nie są już zagrożeniem. AVG Ultimate blokuje je zanim przypadkowo zostaną otwarte.

Ultimate to program, który dba o prywatność. Dzięki sejfowi na dane, ochronie kamery internetowej oraz ulepszonej zaporze firewall z łatwością pilnuje by nikt nie zaglądał tam, gdzie nie trzeba. Nasz program ma również ochronę przed ransomware, zabezpieczającą przed próbami zakodowania informacji znajdujących się na dysku i wymuszenia okupu za ich odszyfrowanie.

AVG Ultimate tchnie drugie życie w Twój komputer!

Ochrona antywirusowa i bezpieczeństwo to jednak nie wszystko. Każdy użytkownik chciałby żeby jego komputer działał na 100%, najlepiej tak szybko jak w dniu zakupu. Często są to pobożne życzenia, bo w miarę użytkowania system zwalnia, a dysk zapycha się niepotrzebnymi informacjami.

Dlatego antywirus Ultimate został wyposażony w wiele funkcji optymalizacyjnych, których celem jest poprawa szybkości i jakości pracy systemu. Dzięki nim można przyspieszyć uruchamianie Windows, zyskać więcej miejsca na dysku, a także szybszy dostęp do używanych często plików.

Podobne funkcje ma antywirus AVG Ultimate dla systemu Android. Pomaga on chronić telefony i tablety, zapewniając im bezpieczeństwo oraz szybkość działania. Łatwiej też zlokalizować zgubione urządzenie dzięki funkcji śledzenia GPS, stworzyć kopię zapasową karty SD (by chronić pliki użytkownika), a także zarządzać połączeniami (dzięki funkcji blokowania tych niechcianych).

Całkowita ochrona dla wszystkich Twoich urządzeń!

Co ważne, obie te wersje są dostępne w ramach jednej licencji, bo raz kupiony AVG Ultimate można instalować na dowolnej liczbie urządzeń. Pozwala to chronić całą rodzinę bez konieczności płacenia za kolejne antywirusy!

Skorzystaj z ochrony najlepszego antywirusa od AVG!

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *