News Telefony

ARCHOS 50f Helium – niedrogi smartfon z czytnikiem linii papilarnych

Ilość smartfonów na rynku jest oszałamiająco duża. Niemalże codziennie producenci informują nas, że zbliża się kolejny nowy telefon. Obecnie widzimy spore zatrzęsienie średniobudżetowych urządzeń, które oprócz ceny przyciągają specyfikacją. Archos 50f Helium jest tego świetnym przykładem.

 

Model Archos 50f Helium wyposażony został w 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 210 o taktowaniu 1.1 GHz oraz 2 GB pamięci RAM, która umożliwi nam płyną prace pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow. Oprócz świeżego powiewu „pianki” na urządzeniu możemy dość szybko surfować po internecie za sprawą modemu 4G/LTE.

Informacje prasowe

Smartfon wyposażony został w 5 calowy wyświetlacz IPS z rozdzielczością HD 1280 x 720 pikseli. Jak informuje producent, ekran jest w pełni laminowany. W urządzeniu nie mogło zabraknąć możliwości obsługi dwóch kart sim, za pomocą gniazda DualSim. Na pokładzie smartfona znajdziemy dwa aparaty: 8 mpix i 2mpix.

Informacje prasowe

Główny moduł fotograficzny otrzymał autofocus oraz wspomaganie lampy LED. Telefon zasilany jest niewymienialną baterią 2000 mAh. Ponadto na pokładzie Archos’a 50f Helium nie zabrakło czytnika linii papilarnych oraz czytnika kart pamięci MicroSd, o które możemy rozszerzyć telefon (maksymalna wielkość 128 GB).

Informacje prasowe

Urządzenie dostępne jest już w sklepach w cenie 599 zł lub w wersji Lite (1 GB RAM) oraz 8 GB pamięci wewnętrznej za kwotę 499 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *