Elektronika News

Apple zwiększa produkcje AirPods’ów ze względu na duże zainteresowanie

Apple mimo licznych problemów dalej ma swoich wiernych fanów. Według wstępnych raportów dowiadujemy się, że AirPodsy sprzedają się naprawdę dobrze. Co jest powodem takiego popytu na bezprzewodowe słuchawki od Apple?

 

Produkty Apple od zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem na całym świecie. Klienci niezależnie od wyglądu urządzeń kupują je ze względu na markę. Wszystko na to wskazuje, że znane AirPods mimo licznych problemów z premierą zapowiadają się na prawdziwy hit. Niewykluczone, że to właśnie dwumiesięczne opóźnienie najnowszych słuchawek rozbudziło u klientów ogromny apetyt na ich kupno. Nowoczesne słuchawki powstały ze względu na brak złącza minijack. Oczywiście do zestawu jest dołączona specjalna przejściówka, która umożliwia nam podłączenie słuchawek z kablem, jednak w codziennym użytkowaniu nie jest to wygodne.

Wedlug chińskiego raportu opublikowanego w Sieci wiemy, że dostawca AirPods intensywnie pracuje w swojej fabryce w Szanghaju. Takie działanie pozwoli na zrównoważenie popytu i podaży na malutkie bezprzewodowe słuchawki. Aktualnie AirPodsy w USA dostępne są w cenie 159 $ (w Polsce 799 zł) i możemy je zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym firmy Apple.

Źródło: PhoneArena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *