News Serwis

Apple ogłasza program bezpłatnej wymiany głośników w iPhone’ach 12 i 12 Pro

Zeszłoroczne iPhone’y nie okazały się być idealne. Oprócz swoich wad i zalet niektóre modele iPhone 12 i 12 Pro będą zmuszone trafić do serwisu w celu wykonania naprawy mechanicznej. Apple zaoferowało już w tej sprawie program naprawczy, który obecnie obejmuje tylko Zjednoczone Emiraty Arabskie. Problemem w urządzeniach są głośniki. 

Informacje o wadliwych modelach udostępnił portal Khaleej Times. Jak to w zwyczaju Apple bywa, program oczywiście jest darmowy i dotyczy również urządzeń po okresie gwarancji (dotyczy sprzętów do 2 lat od daty sprzedaży detalicznej). Chodzi głównie o niewielki odsetek smartfonów wypuszczonych na rynek między październikiem 2020 r – a kwietniem 2021 roku.

W powyższych iPhone’ach użytkownicy mogą doświadczać problemów z dźwiękiem z powodu wadliwego komponentu modułu odbiornika. Dlatego warto obserwować swoje urządzenie i w razie podejrzeń oraz weryfikacji numeru imei w Apple należy udać się do każdego Autoryzowanego Serwisu Apple w celu wykonania specjalistycznej naprawy. Według producenta problem nie dotyczy innych modeli t.j iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max.

Serwis iPhone Warszawa

Oczywiście jak w przypadku każdego programu naprawczego może on być tylko i wyłącznie przeznaczony na dany rynek (miejsce, gdzie występują problemy) lub innych krajów w zależności od dystrybucji. Naprawa urządzeń iPhone 12 i iPhone 12 Pro nie rozszerza standardowej gwarancji producenta.

Źródło: Khaleej Times

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *