News Telefony

Apple iPhone X startuje w przedsprzedaży w Polsce

Dwa miesiące czekania na iPhone X dobiegł końca. W Polsce właśnie pojawiła się możliwość zamawiania nowoczesnych smartfonów na stronie Apple oraz u innych sprzedawców.

 
Nadszedł upragniony czas dla wszystkich fanów marki Apple. Właśnie rusza polska przedsprzedaż iPhone’ów X, na które wielu klientów wyczekuje z utęsknieniem. Już w dniu premiery wiedzieliśmy, że na nowe i bardzo drogie smartfony będziemy musieli trochę poczekać. Po dwu miesięcznym oczekiwaniu czas na przyjmowanie zamówień na modele X. Oficjalna przedsprzedaż na stronie producenta rozpocznie się 27 października, czyli jutro około godziny 9. To właśnie przez stronę będziemy mogli dokonać zamówienia egzemplarza, który na początku listopada zostanie wysłany na nasz adres. Jak informuje producent, wysyłka telefonu rozpocznie się 3 listopada, a więc zaraz po święcie wszystkich zmarłych. Warto pamiętać, że telefon iPhone X to urządzenie bardzo pożądane przez wielu klientów, a pierwsze dostawy mogą być bardzo ograniczone.

Przedsprzedaż iPhone X / fot.prasowe

Oczywiście strona samego producenta to nie jedyne miejsce gdzie możemy otrzymać nowego X-sa. Najnowszy jabłkofon dostępny jest również w sklepie Komputronik czy Euro RTV AGD, które również przyjmują już zamówienia przedsprzedażne. Nie da się ukryć, że telefon w najbliższych dniach pojawi się również u innych resellerów, którzy z pewnością podzielą się taką informacją na stronie internetowej lub kanałach społecznościowych. Gdyby jednak tego było Wam mało, dwóch operatorów Play oraz Orange również zapowiedziały, że smartfon wkrótce będzie dostępny w przedsprzedaży. Same urządzenia nie będą tanie o czym informowaliśmy Was już po premierze. Poniżej przedstawiamy Wam jak będą rozkładać się ceny nowych telefonów z logiem Apple.

– iPhone X 64GB – 4979 złotych
– iPhone X 256GB – 5729 złotych

Cena z pewnością odstrasza, ale produkt kusi. Decyzja należy do Was co dokładnie wybierzecie. Umowy operatora, które również mogą nie być tanie, czy jednorazowy lub ratalny zakup urządzenia bez wiążącej umowy u operatora? Jestem ciekawy Waszych opinii na ten temat, dlatego proszę podzielcie się nimi w komentarzach.
 
Źródło: Apple

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *