News Telefony

Apple iPhone 5s za 899 zł w Carrefour

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które zawsze chciały kupić telefon marki Apple. Na stronie internetowej Carrefour’a dostępna jest odświeżona wersja modelu iPhone 5s w wyjątkowej cenie 899zł.
 
Zainteresowanie produktami marki Apple od zawsze było duże. Nie od dziś wiadomo, że coś co ma renomę na rynku przyciąga wzrok klientów w szczególności kiedy cena produktu jest bardzo kusząca. Po raz kolejny wykorzystał to Carrefour oferując swoim klientom odnawiany telefon iPhone 5s 16 GB w szarym kolorze za 899 zł. Nie jest to pierwsza tak ciekawa oferta ze strony francuskiej sieci sklepów. Jakiś czas temu dyskont oferował model iPhone 6 w cenie 999 zł, który był refurbishowany, czyli odnawiany i w ten sposób przygotowany do ponownej sprzedaży. Odnawiane iPhone’ów producent używa głównie w serwisie do wymian telefonów klientom na drugie egzemplarze. Jednak zdarzają się również odsprzedaże takich produktów (nie tylko telefonów) w różnych kanałach sprzedażowych. Carrefour zdaje sobie sprawę, że taka cena może zachęcić wielu klientów, którzy są fanami marki Apple. Drugim plusem sprzedaży iPhone’a 5s w Carrefour jest 2 letnia gwarancja. Taką informacje możemy znaleźć na stronie internetowej skepu.

iPhone 5s 16GB Refurb Edition / fot.carrefour.pl

Sprzedaż odnowionych produktów w sklepach z nowymi produktami to dość zaskakujące posunięcie. Jednak to rynek dyktuje warunki: popyt i podaż robią swoje. Carrefour dostrzega w tym swoją szanse, która może przeobrazić się w naprawdę całkiem fajny zarobek. Cenna 899 zł za urządzenie z 2 letnią gwarancją jest dobra, ale pojawia się proste pytanie. Czy taki zakup jeszcze się opłaca? Na rynku mamy już iPhone 8 oraz iPhone X, a model iPhone 5s jest po prostu stary. Nie twierdzę, że oferta sklepu Carrefour jest słaba, tylko pytanie czy opłacalna? Co myślicie o sprzedaży odnawianych iPhone’ów w Polsce?
 
Źródło: Carrefour

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *