News

Aplikacja dzięki której kupisz bilet do komunikacji miejskiej 50% taniej

fot. Jakub Schulz

W Polsce można wykorzystać kilka aplikacji, które pozwalają na szybkie oraz tanie kupowanie biletów na komunikację niezależnie od miejsca naszego pobytu. Jeden z programów – moBILET wprowadził do swoich usług świetną ofertę. Pozwoli ona zaoszczędzić połowę ceny przy każdym zakupie biletu autobusowego lub tramwajowego.

Oferta została nazwana „Płać BLIKIEM w aplikacji moBILET, a oddamy Ci 50% za bilet”. Zastanawiacie się teraz jak skorzystać z oferty? To proste! Wystarczy tylko wykonać kilka odpowiednich kroków.

Najważniejsze jest to, aby posiadać w swoim urządzeniu mobilnym aplikację moBILET. Następnie należy ustawić w ustawieniach metodę płatności jako BLIK oraz przelać symboliczną złotówkę w celu weryfikacji konta. Po wybraniu usługi One Click BLIK jako źródło płatności w programie moBILET wszyscy posiadacze aplikacji będą mogli się cieszyć tańszymi o połowę biletami.

Twórcy podali informację, że z aplikacji będą mogli korzystać wszystkie osoby, które swoje konto mają w bankach takich jak : Alior Bank S.A., BZWBK S.A., Bank Millenium S.A., mBank S.A, PKO Bank Polski S.A. oraz ING Bank Śląski S.A.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji.

Jest to bardzo duża promocja dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Jednak takie przedsięwzięcie może okazać się ryzykowne, ale miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli producenta.

Źródło : mobilet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *