fot.htc.com
Aktualizacje News

Android 7.0 na HTC 10 dostępny w Polsce

Użytkownicy smartfonów z Androidem z niecierpliwością czekają na kolejne aktualizację systemu. Tak naprawdę nie znamy dnia, ani godziny kiedy nasze urządzenie otrzyma możliwość zmiany systemu. Firma HTC informowała klientów jakiś czas temu o Androidzie 7.0 w USA, a już od wczoraj oprogramowanie dostępne jest w Polsce.

 

Długo wyczekiwany Android 7.0 wreszcie ląduje w Polsce. Jedna z naszych czytelniczek (dziękujemy @Mania) poinformowała naszą redakcje o aktualizacji jej flagowca HTC 10 do wersji Nougat 7.0. Z pierwszych informacji jakie udało się nam uzyskać wiemy, że jest to model open market, czyli kupiony na wolnym rynku.

W sobotę oprogramowanie zaczęło trafiać na pierwsze openowe modele w Polsce. System wysyłany jest przez OTA i zalecamy pobieranie go przez sieć WiFi, bo paczka z nowym robocikiem do najmniejszych nie należy. Jej rozmiar to 1,19 GB. Jak nowy system odświeży naszego HTC? Czekamy na Wasze komentarze w tej sprawie. Miejmy nadzieję, że już niedługo telefony operatorskie otrzymają aktualizację do najnowszego Androida Nougat.

Źródło: @Mania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *