Internet News

Amazon Trade-In

Mimo, że ten portal aukcyjny w Polsce jest mało znany, a użytkownicy korzystają z niego w ostateczności to jednak warto przedstawić możliwość spieniężenia swoich sprzętów właśnie za pomocą Amazon.com

 
Program Trade-In to nic innego usługa, która pozwala wymienić ściśle określone przedmioty na środki pieniężne do wykorzystania na kolejne zakupy właśnie na tej stronie. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli nasz tablet, telefon, komputer czy inne gadżety technologiczne są przez nas nieużywane i chcielibyśmy się ich pozbyć warto sprawdzić na stronie Amazon.com czy istnieje możliwość wymiany ich na pieniądze.
 
Jeżeli pierwszy proces wypadnie pozytywnie, następnie wypełniamy zgłoszenie na stronie oraz oceniamy stan naszego urządzenia. Warto wspomnieć, że najwyżej cenione są urządzenia z oryginalnym opakowaniem i wszystkimi akcesoriami w zestawie, np. za sprawny tablet Lenovo Yoga Tab 3 Pro dostaniemy do 125 dolarów.
 

amazon.co.uk

 
Kolejnym krokiem jest wysłanie urządzenia na wskazany adres, gdzie pracownik oceni poprawność wypełnionego zgłoszenia oraz porówna go ze stanem faktycznym. Po ok. tygodniu przyznane środki zostaną przelane na konto użytkownika i będą mogły być wykorzystane na kolejne zakupy na stronie.
 
Mimo, że według analiz Polacy niechętnie korzystają z zagranicznych sklepów internetowych to może czasem warto skorzystać z ich oferty. Może ktoś z Was posiada sprzęt na sprzedaż? Idą święta, więc może warto zajrzeć na Amazon.com?
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *