News

AirPods zamiast tabletki? To niezdrowa pomyłka

Nadmiar spraw na głowie, zamieszanie w życiu potrafi sprawić wiele problemów. Nie będąc skupionym na naszym życiu może dojść do tragedii. Pewna tiktokerka doświadczyła przykrej sytuacji myląc swoje AirPods-y z tabletką. Na szczęście obeszło się bez większych problemów. 

Użytkowniczka TikTok-a niechcący pomyliła dłoń, w której trzymała tabletkę Ibuprofenu. Samo urządzenie może nie przypominać tabletki, jednak zdarzają się sytuacje, które zaskakują nawet dorosłego człowieka.

AirPods zamiast tabletki?

Ta niefortunna sytuacja przydarzyła się pewnej tiktokerce z Bostonu, która po prostu pomyliła dłonie i zamiast tabletki połknęła słuchawek AirPods. Było to coś niespodziewanego, a 27-letnia kobieta o nicku @iamcarliiib wyjaśniając całą sytuację wyraźnie wskazała, że zrobiła to przez roztargnienia i to w ciągu dnia. Na swoim wideo kobieta wyjaśnia jak dokładnie doszło do tego zdarzenia. Kiedy zdała sobie sprawę popijając „tabletkę” wodą okazało się, że było już za późno. Słuchawka nie chciała opuścić ciała kobiety nawet poprzez sztucznie wywoływane wymioty, ale ta metoda niestety nie przyniosła pożądanego efektu.

fot. Mashable

W takim przypadku pozostało udać się do szpitala lub oczekiwać na dalszy rozwój sytuacji i reakcje układu trawiennego. Na całe szczęście słuchawka opuściła układ trawienny, zaś w szpitalu lekarze nie potwierdzili żadnych szkód w ciele kobiety. Co ciekawe i może nieco zabawne okazało się, że słuchawka była cały czas podłączona do smartfona, a sam sprzęt w międzyczasie zdołał zarejestrować dźwięki z organizmu kobiety.

AirPods po połknięciu potrafi być sprawna 

Tego typu sytuacja się już zdarzyła. Co prawda okoliczności były nieco inne. W 2019 roku podczas snu przydarzyło się to pewnemu mężczyźnie z Tajwanu. Kiedy obudził się rano nie mogąc odnaleźć jednej ze słuchawek postanowił skorzystać z aplikacji Find My Phone wywołując dźwięk w słuchawce. Mężczyzna dość szybko zorientował się, że dźwięk „przywoławszy” pochodzi bezpośrednio z jego żołądka. Tajwańczyk, zażywając środek na przeczyszczenie odzyskał swoją słuchawek, która o dziwo dalej działała mając 41% baterii.

Źródło: News

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *