Znamy specyfikację Galaxy S8!

0
Wizualizacja Samsunga Galaxy S8

Przecieki z chińskich źródeł zdradzają nieco więcej informacji o przyszłym flagowcu koreańskiego producenta. Po ogromnej wtopie z Galaxy Note 7 producent zapewne przygotowuje się do mocnego uderzenia.

 

Wiemy już, że następca pechowego Note 7 zawita na rynku. Teraz również do sieci trafiła specyfikacja nowego flagowca Samsunga. Galaxy S8 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na targach Mobile World Congres w lutym przyszłego roku.

Logo_Samsung

Jak przystało na reprezentanta firmy, S8 będzie miał topową konfigurację. Za wydajność odpowie układ Snapdragon 830 z 6 GB pamięci RAM, w innych modelach zamiast Snapdragona znajdziemy autorskiego Exynosa 8895. Pięcioipółcalowy ekran będzie posiadać rozdzielczość 4K, co pozwoli na uzyskanie dobrej jakości obrazu w zestawach wirtualnej rzeczywistości.

Premiera Galaxy S8 na pewno rozejdzie się sporym echem po świecie technologii. Samsung wciąż posiada ogromną rzeszę klientów, którzy z chęcią wyposażą się w najnowszego flagowca.

źródło: sammobile.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGoogle Pixel będzie naprawiany w ciągu jednego dnia
Następny artykułKoniec z ramkami – Xiaomi Mi Mix zaprezentowany
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.