fot.Martin Hajek

Premiera kolejnej generacji smartfonów od Apple’a powoli się zbliża. Czym bliżej do debiutu nowego modelu, tym więcej do sieci wycieka różnych zdjęć pokazujących jak może wyglądać najnowsze urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka.

Jak można zauważyć na powyższych zdjęciach, nowy model z wyglądu przypomina iPhone 6s z kilkoma drobnymi różnicami. Smartfon nie ma pasków przecinających tylny panel obudowy. Urządzenie będzie posiadać użyty pierwotnie w iPadzie Pro port Smart Connector, pozwalający na ładowanie urządzenia oraz przesyłanie danych. Na drugim zdjęciu, na którym widoczny jest spód iPhone’a 7 można zobaczyć złącze Lightning oraz maskownicę głośnika. W porównaniu z poprzednimi urządzeniami brakuje tutaj portu słuchawkowego. Niestety, nie wiadomo czy zostanie on przeniesiony na górę urządzenia, czy całkowicie zniknie. W drugim przypadku jego rolę przejmie gniazdo Lightning.

iPhone 7 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w okolicach września tego roku. Wówczas okaże się ile z dotychczasowych wycieków i plotek na jego temat potwierdzi się w całości.

Źródło: Macrumours

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here