Zaplanuj dzień z Google Tasks

0
9to5google.com

Codziennie każdy z nas musi zapamiętać setki informacji i rzeczy do zrobienia. Są to sprawy mniej lub bardziej ważne. Zrobić zakupy, oddać samochód do mechanika czy pójść z dzieckiem do lekarza. Z pomocą przychodzą nam różne aplikacje na smartfona lub papierowe kalendarze dla fanów tradycyjnych rozwiązań. Niedawno w Google Play pojawiła się nowa propozycja od Google.
 
Google Tasks, choć nie wprowadza rewolucji, jeżeli chodzi o aplikacje do organizacji czasu to na pewno odświeża listę już dostępnych. Aplikacja pomaga w zorganizowaniu czasu w ciągu dnia oraz daje możliwość ogarnięcia wielu spraw, w których ważna jest terminowość ich wykonania. W aplikacji zanotujemy i ustawimy przypomnienie na daną godzinę. Google Tasks trafia na platformę Androida i iOS jednocześnie, aby jeszcze bardziej być kompatybilną do naszego trybu życia. Dodatkowym atutem jest integracja z Kalendarzem Google i Gmailem, co pozwala spiąć naszą organizację czasu w jedno.
 
Aplikację pobierzemy za darmo ze sklepu Google Play.
 
Źródło: android.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułApple wciąż daleko od rozwiązań hybrydowych
Następny artykułSoftPOS już w Polsce. Terminal płatniczy ze smartfona
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.