Zabezpieczenia Resident Evil 7 złamane w 5 dni

0
fot. gamerspoint.net

Najnowsza gra od firmy Capcom została wyposażona w uaktualnione zabezpieczenie Denuvo, które chronić miało przed nielegalnym kopiowaniem programu. Piratom wystarczyło zaledwie pięć dni.

 

Siódma odsłona gry o zombie zbiera bardzo pochlebne opinie. Nic więc dziwnego, że jest to łakomy kąsek dla piratów. Wydawca chciał zabezpieczyć się przed ewentualnym nielegalnym kopiowaniem swojego produktu. Użył do tego najnowszej wersji systemu antyintegracyjnego Denuvo.

fot. ign.com

Szacunkowo ten system łamany jest w ciągu kilku miesięcy. Tym razem jednak po zaledwie pięciu dniach od rynkowej premiery w sieci pojawiły się pirackie wersje. Twórcy Denuvo z pewnością są w szoku. To będzie na pewno spory cios dla Capcomu, który znacząco zmniejszy zyski ze sprzedaży nowego Resident Evila.

 

ŹRÓDŁODSOGaming
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRusza Mobilny Serwis Huawei dostępny na terenie Warszawy
Następny artykułOszukujesz ZUS? Nie chwal się tym na Facebooku
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.