Xperia X Compact na zdjęciu

0

Do sieci trafiło zdjęcie telefonu, który jak się okazuje ma być nowym modelem w rodzinie Compact od Sony.

fot. EvLeaks
fot. EvLeaks

Front urządzenia, jaki został uwieczniony na obrazku, nie odbiega wyglądem od znanej serii japońskiego producenta. Niestety nie znamy żadnych szczegółów odnośnie specyfikacji i wymiarów smartphona. Prawdopodobnie ujrzymy w nim ekran nie większy niż 5,2 cala wyposażony w rozdzielczość FullHD. Za szybkość urządzenia powinien odpowiadać Snapdragon 820, dostępny we flagowym modelu Xperia X Performance. Pamięć RAM powinna oscylować w okolicach 3-4 GB. Prawdopodobnie ujrzymy również złącze USB typu C. Xperia Compact zostanie oficjalnie zaprezentowana na targach IFA, które odbędą się w Berlinie już na początku września.

Swoją drogą pamiętacie przełom pierwszej i drugiej dekady XXI wieku? Wtedy wielkością zadziwiały nas czterocalowe telefony. Dziś nawet w modelach “kompaktowych” montowane są ekrany, którym bliżej już do pięciu niż czterech cali.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGoogle Duo – 5 mln pobrań w tydzień
Następny artykułLenovo Yoga Tab 3 Plus 10 na targach IFA?
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.