Uporządkuj swoje karty w Chrome z dodatkiem SuperTabs

0
komputerswiat.pl

Zawsze podziwiam osoby, które pracują na wielu otwartych kartach w przeglądarce, a ich ilość jest tak duża, że nie widać nazw poszczególnych zakładek. Wiem, że wynika to często z charakteru pracy, ale jestem wrażliwy na brak ładu w moim środowisku pracy. Ostatnio napotkałem świetny dodatek do Chrome, który w sposób praktyczny organizuje dziesiątki otwartych kart.
 
Dla osób, których wykonywana praca zmusza do pracy na wielu otwartych oknach jednocześnie polecam SuperTabs umożliwiający wyświetlanie i przeglądanie na bieżąco otwartych kart, a przełączanie się pomiędzy nimi jest błyskawiczne.
 
Rozszerzenie pozwala na wyszukiwanie kart po nazwie, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na szukanie interesującej nas strony. Co więcej rozszerzenie daje możliwość przypisania skrótów klawiszowych do najczęściej wybieranych kart.
 
Mała rzecz, a cieszy. Uważam, że dodatek idealnie sprawdzi się dla zaawansowanych użytkowników i znacznie poprawi ich komfort pracy.
 
W komentarzach pochwalcie się, jaki był Wasz rekord jednocześnie otwartych kart.
 
Źródło: chrome.google.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFlagowce od Apple już z 4 GB pamięci RAM
Następny artykułTelefon w zimę też potrzebuje ciepła
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.