Upadłość Kuzniewski.pl i gameron.pl

0
wirtualnemedia.pl

Firma Dariusza Kuźniewskiego działająca na rynku internetowym i lokalnym m.in. w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie od ponad 8 lat ogłosiła upadłość.

Obie platformy sprzedażowe Kuzniewski.pl oraz gameron.pl oferowały sprzęt komputerowy. Pierwsza z nich obsługiwała firmy, natomiast druga platforma była skierowana głównie do graczy. Jak czytamy w oficjalnym wpisie Dariusza Kuźniewskiego sytuacja spowodowana jest brakiem płynności finansowych oraz zaległości ze strony kontrahentów. Jak zapewnia sam szef majątek firmy ma wystarczyć na pokrycie wszelkich długów, jednak sprawa złożonych zamówień przez klientów nie została wyjaśniona. Oprócz tego do myślenia pozostaje fakt rozszerzonych gwarancji na sprzęt udzielanych przez firmę Kuzniewki.pl. Nie wiadomo jeszcze czy producenci wezmą to na siebie.

Sprawę niewyjaśnionych dotąd procedur gwarancyjnych oraz zamówionego i opłaconego towaru będziemy śledzić na łamach naszego serwisu.

Źródło: gloswielkopolski.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMamy kolejne (nie)oficjalne informacje dotyczące Samsung Galaxy Note 8
Następny artykułSportowa kamera ThiEYE T5 – Recenzja
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.